Catering okolicznościowy Warka

Catering jest ważnym elementem każdej imprezy. Nawet chwytliwa muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Warki.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojego eventu, to skontaktuj się z nami!

Nie obsługujemy prywatnych przyjęć. W naszej ofercie znajduje się catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na regionalne posiłki, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy do Warki

Grupa Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdziesz…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

KONTAKT

Catering w Warce z obsługą i dowozem

Dlaczego warto zdecydować się na nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, organizujemy eventy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Warka. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Warce.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Warka

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Warka

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez oraz przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Warki zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie dania przygotowywane są z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Warka to zdecydowanie najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Warka

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – kompleksowe zaplecze na imprezy!

Organizujesz dowolny event? Wybierając współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)