Catering okolicznościowy Warka

Catering jest kluczowym elementem każdego przyjęcia. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Warki.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to zgłoś się do nas!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering premium, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni uwzględniając regionalne posiłki, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też doświadczona obsługa na imprezę? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy do Warki

Firma Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojego eventu – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na przyjęcie – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Warce z obsługą i dowozem

Dlaczego warto zdecydować się na nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Warka. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Warce.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania o wiele więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Warka

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Warka

Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez oraz przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Warki zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Warka to Twoja najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Warka

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – kompleksowe zaplecze na imprezy!

Planujesz organizację eventu? Stawiając na współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)