Spektakle eventowe to najbardziej widowiskowa forma scenicznego show, w której zawieramy różnorodne formy przekazu podkreślając elementy marketingowe, historię firmy czy wybrane założenia wraz z efektem zaskoczenia. Tworzymy spektakle eventowe na specjalne zamówienie, piszemy autorskie scenariusze oraz projektujemy całą przestrzeń eventową. Aranżujemy przestrzeń wykorzystując nowoczesną technikę, multimedia oraz unikalne formy scenograficzne.

ZOBACZ REALIZACJE

Wyjątkowe i unikalne w skali kraju show. 20 tancerzy, pełna charakteryzacja, dedykowane kostiumy, wokalistki, akrobaci i aktorzy, kilka miesięcy prób i wyjątkowy efekt końcowy, który zaprezentowaliśmy podczas imprezy dla jednej ze światowych korporacji. Naszych gości przenieśliśmy w klimat imprezy budując także specjalny tunel i lustro dzięki którym przenosili się w świat Alicji w Krainie Czarów.

Kolejna z naszych autorskich kreacji stworzona na specjalne okazje. Akrobaci, tancerze, żonglerze, kuglarze, szczudlarze i aktorzy stworzyli wyjątkowe show, które swoim rozmachem zaskoczyło wszystkich widzów. W czasie show pojawiły się fragmenty z życia Casanovy oraz pokazy akrobatyczne, a także dedykowane pokazy taneczne. Całość dopełniła wyjątkowa technika oraz elementy scenograficzne takie jak wielkoformatowe maski, gondola czy 13m most Rialto.

Lodowe show stworzone dla 500 osób w hali stadionu Krakowia. Tym razem naszych gości przenieśliśmy w zimowe klimaty. 10 ton lodu, ponad 1km2 białych materiałów wyłożonych na ściany, specjalna strefa charakteryzacji oraz wyjątkowe show połączone z rzeźbieniem w lodzie na żywo.

Show opowiadające dzieje jednej z wiodących branż w kraju. Historia opowiedziana tańcem i muzyką oraz grą aktorską od XIXw do współczesności. Wśród naszych artystów znalazł się także 12 letni aktor roznoszący gazety z tamtych lat. Specjalnie stworzona scenografia oraz ruchome elementy pozwoliły na realizację wyjątkowego show. Motywy muzyczne grane na żywo przez skrzypaczkę doskonale wkomponowały się w oprawę muzyczną.

5/5 - (26 głosów)