Agencja eventowa Katowice

Agencja eventowa zajmuje się organizacją eventów i wydarzeń. Mogłoby się wydawać, że zorganizowanie imprezy lub wydarzenia jest nietrudnym wyzwaniem, polegającym na niekończącej się zabawie. Jednak w przypadku organizacji eventu dla dużych firm doświadczenie to podstawa. W praktyce jest to złożony, wymagający bardzo dużej synchronizacji proces. Impreza firmowa jest również bardzo dalekowzrocznym przedsięwzięciem, bo wszystkie podejmowane działania polegają na wzbudzeniu u Klienta lub zaproszonych konkretnych odczuć. Na organizację imprezy na najwyższym poziomie składa się wiedza z wielu dziedzin, a także znajomość kręgu hotelowo-gastronomicznego, dlatego idealny wariant to Grupa Hevent. Dlaczego? Ponieważ posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie więc każdy aspekt imprezy jest „dopięty na ostatni guzik”. Możesz liczyć na indywidualne podejście i pełne zaangażowanie.

Katowice to miasto, w którym nie brakuje eventów biznesowych, firmowych, a także kulturalnych. Każdy wie jak ważne dla wizerunku firmy są imprezy, które organizują. Niezpomniane wydarzenia to bezpłatna reklama oraz wizytówka każdej większej firmy. To też doskonały moment na rozpoczęcia współpracy z ważnym Klientem i nieoficjalnych spotkań biznesowych. W Katowicach rozwinęło się dużo agencji organizacji imprez, z tego powodu tak istotne jest dobranie idealnego partnera do organizacji imprez niezależnie od ich charakteru. Agencja eventowa Katowice to rodzaj firmy, który zajmuje się tworzeniem wydarzeń od A do Z. Organizacja imprez rozpoczyna się od przygotowania i briefu. W zależności od skali eventu współpraca może potrwać 7 dni lub rok w przypadku organizacji koncertów na tysiące osób.

Chcesz zorganizować event?

Nie szukaj już dłużej postaw na nasze duże doświadczenie w branży organizacji eventów!

Organizacja eventów Katowice

Firmy eventowe organizują imprezy po to, aby coś pokazać, zareklamować albo docenić. Misją firmy eventowej jest osiągnięcie oczekiwanych reakcji przez zaplanowane działania. Tworzenie eventów jest odnogą marketingu, a w takim mieście jak Katowice warto się wybić z tłumu oraz zwrócić uwagę potencjalnych Klientów.

Gale oraz imprezy integracyjne mają na celu różne osiągnięcia niż marketingowe, lecz pełnią bardzo ważną funkcję w psychologii biznesu i kontaktach między pracownikami. Pomijając cele organizowania imprez na obszarze Katowic, wydarzenia są znakomitą możliwością do poznania nowych osób, a nawet przyszłych wspólników biznesowych. Natomiast podczas imprez, które organizuje firma eventowa stwarzane są sprzyjające warunki do wspólnej integracji.

Poznaj szczegóły

Firmy eventowe Katowice

Organizacja imprez Katowice

Organizacja eventów to nasza pasja! Hevent posiada w ofercie obszerny wybór usług z obszaru organizacji wydarzeń. Specjalizujemy się w tworzeniu imprez różnego typu i zawsze sprostamy Twoim oczekiwaniom a nawet je przewyższymy! Najpopularniejsze przedsięwzięcia to:

 • gale i bankiety,
 • imprezy tematyczne,
 • spektakle eventowe,
 • wielkie otwarcia,
 • eventy marketingowe,
 • organizacja eventów
 • wydarzenia w hotelach,
 • eventy dla firm
 • konferencje,
 • pikniki i koncerty,
 • imprezy urodzinowe,
 • wyjazdy integracyjne.

Organizator eventu na Śląsku

Interesuje Cię tylko profesjonalne podejście? Jako agencja eventowa zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje także możliwość wypożyczenia scenografii. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych lub wyjazdy integracyjne w Katowicach jak i na terenie całej Polski jest zawsze na najwyższym poziomie! Zapewniamy nagłośnienie, oświetlenie i inne elementy. Koniec z sztywnymi imprezami, skorzystaj z oferty agencji eventowej z Katowic. Wymarzony event dla firm, których nie zapomnisz!

PEŁNA OFERTA

Agencja Hevent Group – wybierz doświadczenie

Zajmujemy się kreowaniem wydarzeń na najwyższym poziomie już ponad 15 lat. Firma eventowa z powodzeniem wykreowała w tym czasie mnóstwo imprez o różnym charakterze, od imprez firmowych po bardzo duże przedsięwzięcia. W swoim portfolio mamy ogrom zadowolonych klientów. A najcenniejsze dla nas jest to, że co roku wracają coraz bardziej zadowoleni. Precyzyjność w organizowaniu imprez i indywidualne podejście jest niezwykle istotne, dlatego też nawet najmniejszy fragment tego procesu robimy ze szczególną starannością. W każdą realizację wkładamy bardzo dużo wysiłku. Zawsze chcemy stawiać na nietuzinkowe opcje, a zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem. Do każdej realizacji podchodzimy profesjonalnie i staramy się przedstawić dużą gamę możliwości do wybrania. Wszystkie eventy firmowe są zaplanowane od A do Z. Dzięki naszej agencji eventowej, imprezy firmowe czy  wyjazdy integracyjne mają niepowtarzalny charakter i z pewnością możemy oznajmić, że każdy uczestnik takiego wydarzenia w Katowicach nie zapomni jej na bardzo długi czas. Należy wspomnieć, że ogranizacja imprez firmowych na terenie Katowic to nie wszystko! Nasza agencja eventowa zajmuje się organizowaniem imprez na terenie całej Polski, więc nie musisz się zamartwiać, jesteśmy dostępni w każdym mieście!

Jesteś z Katowic i poszukujesz organizatora eventów? Dobrze trafiłeś!

Organizacja imprez firmowych Katowice

Firma eventowa Hevent oferuje kompleksowe usługi z obszaru organizacji imprez na terenie całego kraju i nie tylko. Profesjonalna obsługa – nasze wsparcie od początku do końca trwania wydarzenia. Również po imprezie oferujemy serwis sprzątający lub rekomendujemy sprawdzoną firmę, która oferuje takie usługi. Dbamy o każdy szczegół dzięki czemu mamy pewność, że podczas wydarzenia niczego Ci nie zabraknie. Jako agencja eventowa, mamy nieograniczone możliwości i najlepsze rozwiązania. Eventy dla firm różnego rodzaju to nasze hobby.
Bardzo chętnie przyjmujemy nowe wyzwania i nie zaprzestajemy na zwykłych rozwiązaniach.
Szczególnie w przypadku eventy dla firm lubimy zaskakiwać gości. 

Chcesz dostać więcej informacji?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdują się także realizacje, które mieliśmy przyjemność stworzyć w ostatnich latach dla różnych marek.

Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że trafiłeś w odpowiednie miejsce! Wiele z naszych Klientów chętnie pozostawia nam rekomendacje, jeżeli chciałbyś otrzymać opinie „z pierwszej ręki” – często jest taka możliwość. Wiele firm uznaje nas za profesjonalnego partnera .

Zaaranżujemy wymarzony event w taki sposób, że będziesz go pamiętał już na zawsze – a o to właśnie chodzi 🙂

Pozwól agencji eventowej wykreować pamiątki w formie wspomnień ❤

KONTAKT

Imprezy firmowe i kompleksowa organizacja imprez to nasza pasja!

5/5 - (41 głosów)