Imprezy na basenie

Lato nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nim długie słoneczne dni, wysokie temperatury i sezon na najlepsze plenerowe imprezy. Rozpoczęcie wakacji to wyjątkowa okazja aby zorganizować huczną imprezę na basenie na otwarcie sezonu przy dźwiękach muzycznych hitów lata. Grupa Hevent jako wielokrotny organizator imprez na basenach m.in. imprezy sylwestrowe, noce basenów, gwarantuje swoim doświadczeniem i szalonymi pomysłami niezapomniane wydarzenie, które zgromadzi tłumy.

Czytaj dalej

Współpraca przy realizacjach eventów

Prowadzisz agencje eventową? Znasz kogoś kto ja prowadzi? Pewnie tak, bo w tej branży jest bardzo wiele firm, których oferta jest bardzo szeroka. Jednak w rzeczywistości zdecydowana większość agencji eventowych przy swoich realizacjach korzysta ze wsparcia wielu podwykonawców. To powszechne zjawisko, które czasami powoduje, że ostateczna cena dla klienta jest mało atrakcyjna albo impreza jest realizowana „po kosztach”. Tutaj z pomocą przychodzi Grupa Hevent, która od wielu lat jest podwykonawcą wielu znanych agencji eventowych w całej Polsce.

Czytaj dalej

Atrakcje piknikowe dla dorosłych

Wśród szerokiej oferty atrakcji piknikowych coraz więcej urządzeń przeznaczonych jest dla osób dorosłych, które w ramach firmowych imprez plenerowych tj. pikniki, festyny chętnie korzystają z takiej formy rozrywki. Beztroskie szaleństwo, elementy zdrowej rywalizacji, współpraca, integracja zespołu, elementy team buildingowe to tylko niektóre korzyści wynikające z aktywnego spędzania czasu na pikniku firmowym. Oprócz możliwości spotkania się w swobodnej atmosferze ze swoimi współpracownikami przy grillu warto zaproponować atrakcje, które przyniosą dodatkowe korzyści. Piknik firmowy to okazja gromadząca w jednym miejscu i czasie większość pracowników zatem warto wykorzystać ten czas na przeprowadzenie np. zajęć z elementami team buildingowymi czy zabaw integrujących zespół.

Czytaj dalej

Konferansjer do prowadzenia imprez

Profesjonalny konferansjer to podstawa udanego eventu, imprezy, koncertu, wydarzenia, na której można budować dowolny program artystyczny. Rolą konferansjera jest nie tylko przekazanie rzetelnej informacji na temat kolejnych punktów imprezy czy zapowiadanie następnych gości, to także opatrzenie występów w błyskotliwe a jednocześnie zabawne komentarze. To nadanie charakteru imprezie i budowanie odpowiedniej dla danego wydarzenia atmosfery, która wpływa na ostateczny odbiór danego widowiska.

Czytaj dalej

Imprezy integracyjne

Organizacja firmowych imprez integracyjnych oprócz doskonałej zabawy w duchu zdrowej rywalizacji ma na celu poprawę efektywności pracy zespołu poprzez budowanie i utrzymanie odpowiedniej atmosfery wśród pracowników a także skuteczną motywację. Bowiem stresująca atmosfera w firmie, monotonne wykonywanie tych samych obowiązków jak również brak przyjacielskich relacji pomiędzy pracownikami mogą sprawić, że wykonują oni gorzej swoją pracę, co bezpośrednio przekłada się na słabsze wyniki firmy.

Czytaj dalej

Impreza Latino Night

Imprezy w klimacie latino cieszą się nieprzerwanie ogromną popularnością głównie ze względu na gorące rytmy latynoskiej muzyki, które porwą na parkiet nawet największych tanecznych sztywniaków. Dlatego imprezy tematyczne pod hasłem Latino Night to gwarancja udanej imprezy firmowej oraz urodzinowej, na której każdy chętnie „wygina śmiało swoje ciało”. To jedna z tych imprez, która zapada w pamięć i powraca w miłych wspomnieniach.

Czytaj dalej

Atrakcje dla dzieci

Grupa Hevent jako organizator różnego rodzaju eventów, imprez, wydarzeń ma również bogatą ofertę atrakcji dla dzieci łączącą unikalną scenografię oraz doskonałych animatorów. Organizujemy czas dla dzieci w różnym wieku w hotelach, centrach handlowych, parkach rozrywki a także podczas pikników i festynów. Kompleksowo zorganizujemy Dzień Dziecka, uroczyste otwarcie bądź program dla dzieci na każdą okazję, zapewniając wyjątkowe atrakcje zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Czytaj dalej

Turystyka motywacyjna czyli incentive travel

Z roku na rok rośnie w Polsce znaczenie incentive travel jako narzędzia motywowania. Podróże motywacyjne to część turystyki biznesowej przypominająca turystykę rekreacyjną, jednak stanowi ona odrębny produkt turystyczny. Najczęściej są to wyjazdy grupowe, przeznaczone zazwyczaj dla elitarnej grupy, łączące cechy wyjazdu rekreacyjnego oraz podniesienia prestiżu czy statusu zawodowego. Opłacane są przez pracodawcę w ramach nagrody za realizację określonych zadań, za szczególne osiągnięcia lub jako zachęta na przyszłość.

Czytaj dalej

Teatrzyki w centrach handlowych

Eventy w centrach handlowych dla dzieci oraz ich rodziców skutecznie przyciągają potencjalnych klientów, którzy mogą miło spędzić czas wspólnie a także w przyjaznej atmosferze zrobić zakupy. Teatrzyki dla dzieci, aktorzy w kolorowych przebraniach, animatorzy prowadzący warsztaty plastyczne oraz oryginalne pomysły na świetną zabawę – tak było w minioną niedzielę w Centrum Handlowym Plejada w Sosnowcu.

Czytaj dalej

Pomysł na imprezę disco polo

Muzyki disco polo można nie lubić, nie słuchać, nie trawić, odwracać się do niej plecami i na pięcie. Jednak nie znam osoby, która choć raz w życiu nie bawiła się szczerze przy utworze „Jestem szalona”, „Ona tańczy dla mnie” czy obowiązkowym hicie każdego wesela „Żono moja”. Dlatego disco polo to bardzo wdzięczny motyw przewodni imprezy zarówno firmowej jak i urodzinowej, nie mówiąc już o imprezach weselnych, w których konwencję disco polo wpisuje się znakomicie.

Czytaj dalej