PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Dla naszego Klienta zrealizowaliśmy prestiżową galę w stylu Moulin Rouge połączoną wraz z koncertem gwiazdy Partycji Markowskiej.

Realizacja dwudniowej gali dla 1200 Gości na hali widowiskowej wraz z koncertem gwiazdy i występem kabaretu.

Wyjątkowe show w stylu Great Gatsby z francuskim akcentem w hotelu Nosalowy Dwór

Niesamowita realizacja w weneckim stylu połączona z urodzinową galą 25 lecie firmy.

Realizacja cyklu wydarzeń o nazwie „Noce Basenów”, realizacja dwóch największych imprez sylwestrowych na wodzie dla 700 osób.

Wyjątkowa premiera  Volvo XC 90 w dwóch salonach jednocześnie. Zapewniliśmy wszystkie elementy wydarzenia tworząc wyjątkową oprawę i ekskluzywną atmosferę dla zaproszonych Gości.

Wyjątkowe i unikalne w skali kraju show. 20 tancerzy, pełna charakteryzacja, dedykowane kostiumy, wokalistki, akrobaci i aktorzy, kilka miesięcy prób i wyjątkowy efekt końcowy, który zaprezentowaliśmy podczas imprezy dla jednej ze światowych korporacji.

Realizacja dwudniowej gali dla 1200 Gości na hali widowiskowej wraz z koncertem gwiazdy i występem kabaretu.

Otwarcie nowego serwisu dla klientów flotowych i zaproszonych Gości wraz z wdrożeniem nowego programu lojalnościowego odbyło się w gorącym brazylijskim stylu.

W hotelu realizujemy liczne wydarzenia dla naszych Klientów dbając o kompleksową oprawę sceno-techniczną i artystyczną.

Dla tej firmy tworzymy imprezy od ponad 13 lat. Zawsze oryginalnie, zawsze zaskakujemy i doskonale razem się bawimy bo przez te wszystkie lata zdążyliśmy się zaprzyjaźnić z cała firmą i wieloma jak pracownikami.

Do zadań naszej firmy należała organizacja wszystkich składowych tego wydarzenia. Wyjątkowy catering, pokazy w stylu japońskim, aranżacja sceno-techniczna oraz prowadzenie tego wyjątkowego wieczoru.

Otwarcie tak wielkiej inwestycji musi zapadać w pamięć dlatego dla naszego Klienta przygotowaliśmy wyjątkowy program,

który rozgrzał narciarzy do czerwoności. W ramach przygotowań zrealizowaliśmy także strefę VIP.

Show opowiadające dzieje jednej z wiodących branż w kraju. Historia opowiedziana tańcem i muzyką oraz grą aktorską od XIXw do współczesności.

Na potrzeby tego wydarzenia zaadaptowaliśmy nową halę magazynową pod wyjątkową imprezę inauguracyjną w stylu James Bond.

Realizacja wydarzania na zlecenie hotelu dla najważniejszych Gości i stałych klientów. Zrealizowaliśmy wydarzenie w stylu Latino Night wraz z licytacją charytatywną.

Wyjątkowe pokazy taneczne, zwariowane konkursy, występy wokalne oraz doskonała scenografia i prowadzenie przez charyzmatycznego kowboja wraz z towarzyszącymi mu pięknymi dziewczynami prosto z salonu.

To było wyjątkowe wyzwanie i przygoda. Nasz zespół na dwa dni dostał do dyspozycji wszystkie chodniki kopalni Guido 320m pod ziemią aby tam pr

Otwarcie fabryki i uruchomienie pierwszej linii produkcyjnej zawsze budzi wielkie emocje. Zorganizowaliśmy nie tylko całe zaplecze sceno-techniczne, catering oraz oprawę artystyczną. Zadbaliśmy także o wszelkie elementy logistyczne wraz z oprowadzaniem gości.

Premiera dla 200 Gości odbyła się przez koncertem Andrzeja Piasecznego. Zapewniliśmy wszystkie elementy tego wydarzania wraz z oprawą artystyczną i prezentacja nowego modelu.

5/5 - (44 głosów)