W kwestii pikników i koncertów śmiało można powiedzieć że jesteśmy ekspertami z kilkunastoletnim doświadczeniem dbającym o CSR.
Zapewniamy kompleksowo wszystkie elementy imprez plenerowych: catering, atrakcje dmuchane, stanowiska tematyczne
i edukacyjne, urządzenia do integracji, sceno-technikę, artystów, logistykę, zaplecze socjalne, pozwolenia i dokumentacje
oraz wiele innych aspektów potrzebnych przy organizacji imprezy dla kilku tysięcy Gości.
Realizujemy koncerty gwiazd polskich i zagranicznych, kabaretów oraz solistów.

ZOBACZ REALIZACJE

Dla naszego Klienta zrealizowaliśmy wielki piknik z atrakcjami i rozrywką dla każdego uczestnika. Zawsze z uśmiechem, zawsze wraz z doświadczoną prawie 40 osobową ekipą naszego personelu. Mnóstwo atrakcji, pokazów i stanowisk tematycznych.

100 lat firmy to nie lada okazja. Dlatego też impreza odbyła się z wielką fetą i koncertem Beaty Kozidrak z zespołem Bajm. Nasza ekipa spisała się doskonale dostosowując rozmiar i założenia imprezy do możliwości terenów jakimi dysponował zakład produkcyjny. Oczywiście nawiązaliśmy do ponad 100 letniej historii firmy.

Mieliśmy okazje tworzyć kilka pikników i zawsze zaskakiwaliśmy uczestników atrakcyjnością pomysłami i dbałością o bezpieczeństwo i szczegóły. Nie zabrakło helikopterów zrzucających prezenty i tysiąca balonów spadających z nagrodami oraz wielu innych autorskich pomysłów.

Trzeci raz z rzędu byliśmy odpowiedzialni za całokształt działań związanych z przygotowaniem i realizacją pikniku dla naszego Klienta. Zawsze z dbałością o rozrywkę i edukację dopasowujemy atrakcję dla tysięcy uczestników. Zaskakujemy scenografią oraz pomysłami, zarówno tych najmłodszych jak i dorosłych uczestników pikniku.

5/5 - (28 głosów)