Catering okolicznościowy Nowa Huta

Catering jest nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Nowej Huty.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może doświadczona obsługa eventu? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy także do Nowej Huty

Firma Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojego eventu – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta obejmuje mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w takich przypadkach nie dowozimy samych posiłków na miejsce imprezy – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Nowej Hucie z obsługą i dowozem

Dlaczego warto zdecydować się na nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Nowa Huta. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Nowej Hucie.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania o wiele więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Nowa Huta

Najlepszy catering urodzinowy Nowa Huta

Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Nowej Huty również. Dostosujemy się do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe posiłki z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Nowa Huta to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Nowa Huta

Działamy w myśl – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Planujesz organizację eventu? Wybierając współpracę z nami, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)