Imprezy integracyjne Nowa Huta

Często w przypadku bardzo dużych firm w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy pragną spotkać się ze sobą wszystkie swoje oddziały. Imprezę integracyjną musimy planować z dużym wyprzedzeniem, a pierwszą sprawą jest wybór miejscowości – Nowa Huta to idealna opcja nie tylko z uwagi na wygodną lokalizację ale również piękną historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w Nowej Hucie się nie kończą – oferty najczęściej zależą od pory roku, mimo to w każdym kwartale jesteśmy w stanie stworzyć niezapomniane imprezy firmowe w Nowej Hucie

Nie zastanawiaj się i zdecyduj się na profesjonalizm!

Organizacja imprez integracyjnych w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – szczególnie eventy integracyjne to nasza specjalność. Najczęściej przed selekcją motywu przewodniego oraz charakteru imprezy pytamy w jakim celu jest organizowana. Zapoznanie się ze sobą pracowników, ocieplenie atmosfery, a może zwiększenie sposobu porozumiewania się Twojego zespołu. Zdarza się, że nawet pomimo wieloletniego stażu współpracy, pracownicy nie mają ciepłych stosunków, co co może przekładać się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. <strong?Impreza integracyjna w Nowej Hucie może być złotym środkiem na rozwiązanie tej sytuacji i pozwala polepszyć relacje między pracownikami. Możemy zorganizować szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Nowej Huty w przyjemnej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne posiada parę propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dostosowujemy do liczby uczestników, warunków atmosferycznych lub powagi wydarzenia. Jesteśmy w stanie zorganizować event jako galę dla 1 300 osób w uroczystym klimacie, która zawiera cały repertuar i atrakcje dla każdego. Eventy również są organizowane w mało oficjalnej wersji jak integracja pod ziemią, której celem jest kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze niespodzianki personalizujemy do Klientów oraz ich oczekiwań. Imprezy firmowe to najlepszy moment, aby wyłonić naturalnych przywódców wśród grupy. Zwłaszcza, kiedy zmienia się posada kierownicza i nie do końca wiemy na kogo z pozostałych pracowników możemy liczyć, komu powierzyć dany rodzaj pracy. W trakcie spotkania z pewnością zapytamy czy chcą Państwo catering, jeżeli tak to dobierzemy odpowiednie menu z uwzględnieniem preferencji Klienta. Organizując imprezy zawsze staramy się zrobić wszystko od A do Z, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. >b?Wasze zdanie i uwagi są dla nas [priorytetem.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Nowa Huta

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne dla firm, musimy podejść całościowo do tematu: od cateringu po oświetlenie lub atrakcje w terenie, mimo, że większość imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w dowolnym miejscu, trzeba mieć to na uwadze. Bez dużego doświadczania możemy sporo spraw przeoczyć lub nie dopiąć na ostatni guzik. Imprezy są jak puzzle – jeśli jeden element nie jest dopasowany do reszty, nie tworzą jedności. Wyjazdy integracyjne należy zawsze w pełni dopracować. Najtańszy catering, leniwa obsługa lub brak dobrego nagłośnienia mogą być niektórymi z powodów, gdy event robi się totalną klapą. Jeżeli chcesz, aby imprezy integracyjne zostały uczestnikom na długo w pamięci, zdecyduj się na wsparcie profesjonalnej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o najmniejszy detal imprezy integracyjnej, aby każdy z uczestników (również pomysłodawca) mógł z ulgą oddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to podstawa naszej oferty. Zaufało nam już wiele Klientów – możesz być nim także i Ty!

Najczęściej wybierane imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Nowa Huta
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

To nie wszystko co oferujemy, będąc firmą eventową nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, posiadamy również możliwość wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z pomocą firmy Hevent, tworzenie imprez firmowych w Nowej Hucie jest zawsze dopięte na ostatni guzik! Koniec z sztywnymi eventami, wybierz usługi agencji eventowej. Fachowca w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Nowa Huta

Nasze 25 letnie doświadczenie w tworzeniu imprez,jak również chęć ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci cenią nas jako najlepszych w branży eventowej. Posiadamy zróżnicowane atrakcje dla grup, które w trakcie wizyty w Nowej Hucie w końcu są w stanie zapomnieć o męczących obowiązkach. Impreza integracyjna w każdym miejscu – Nowa Huta nie odbiega od reguły, w tym przypadku również organizujemy pikniki firmowe oraz pozostałe wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci uczestnicy to nasza główna nagroda w organizacji niezapomnianych imprez firmowych. Jesteśmy świadomi, że dbałość o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy wyjątkową atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Wiele Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy decydują się na imprezy tematyczne za każdym razem jesteśmy w stanie wzbudzić w nich zdumienie nietypową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, wzmacniają chęci do pracy.

Chcesz dostać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Nowa Huta – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – organizujemy imprezy integracyjne i inne eventy dla każdego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy sprawny kontakt, dbałość o każdy aspekt i detale tak, aby impreza była pełna emocji i atrakcji. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dopasowujemy zawsze do uczestników tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zadowolony.

Najlepsze eventy firmowe w Nowej Hucie – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)