Catering okolicznościowy Łazy

Catering jest kluczowym elementem każdego przyjęcia. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Łazów.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu oraz całościowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Nie obsługujemy kameralnych przyjęć. Nasza oferta obejmuje catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i typ kuchni proponując lokalne dania, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy do Łazów

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

KONTAKT

Catering w Łazach z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych firm cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć praktycznie każdą imprezę!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Łazy. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to ważny element cateringu w Łazach.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Łazy

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Łazy

Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Łazów także. Dostosujemy się do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Łazy to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Łazy

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze imprezowe zaplecze!

Organizujesz jakikolwiek event? Decydując się na współpracę z nami, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)