Catering okolicznościowy Kraków

Catering jest ważnym elementem każdego przyjęcia. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Krakowa.

 

Jeżeli zależy Ci na cateringu klasy VIP oraz wywołaniu efektu “Wow, nigdy nie byłam/em na takim przyjęciu” – jesteś we właściwym miejscu.
Zapewniamy catering nieprzeciętnej jakości, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, zarówno na regionalne posiłki jak i specjalności kuchni zagranicznych.
Warto pamiętać, że przyjęcie to nie tylko jedzenie.
Potrzebujesz jeszcze oprawy dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczoną obsługę. Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy jeden telefon.
Jeżeli lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy owocną współpracę.

VIP & EXCLUSIVE CATERING NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Poznaj szczegóły

Zorganizujemy wyjątkowy catering okolicznościowy specjalnie dla Ciebie

Co możemy Ci zaoferować jako firma cateringowa?

Najlepszy catering na imprezy i przyjęcia okolicznościowe Kraków

Jesteśmy organizatorem wielu luksusowych imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Zapewniamy usługi wyjątkowego cateringu w Państwa ogrodzie, domu czy w innym wskazanym miejscu. Na terenie Krakowa stworzyliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do charakteru Twojego przyjęcia. Jeżeli szczególnie smakują Ci dania kuchni polskiej to opracujemy menu z lokalnych przysmaków. Zapewniamy świeże składniki, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskie. Wszystkie posiłki są tworzone z najwyższą starannością i dbałością o wrażenia gościa. Nasz catering na imprezy Kraków to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie.
Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Catering do domu w Krakowie

Lokalizacja wydarzenia – jest zależne od Ciebie. Chcesz spędzić ten dzień w domowym zaciszu, a przy okazji poczuć się jak VIP?
Zajmiemy się przystrojeniem dowolnego miejsca, pięknie je oświetlimy tworząc niezapomniany klimat.
Możemy zapewnić również różnego rodzaju atrakcje na uroczystości czy dodatki do ogrodu: na przykład leżaki, lampiony, zimne ognie.

Może chcesz zorganizować imprezę w lokalu na terenie Krakowa? Nie wiesz jednak, co mieć na uwadze przy wyborze? Działamy w branży już wiele lat, znamy menedżerów sprawdzonych miejsc. Każde miejsce będzie dla nas odpowiednie. Jednak, aby wykorzystać pełny potencjał naszych usług cateringowych, doradzimy przy wyborze najlepszego miejsca. Zaufaj nam i dołącz do naszych zadowolonych Klientów. Imprezy okolicznościowe to nasz “as w rękawie”.

Catering w Krakowie z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych firm cateringowych? Kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych Kraków. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, ciężko nam wymienić atrakcję, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.

Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór zostajemy do usług Twoich gości. Jeżeli życzysz sobie obsługę barmańską zabierzemy specjalne stoisko, goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalna obsługą. To filar naszej firmy.

Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu VIP w Krakowie.

Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaprezentowania o wiele więcej. Możemy zorganizować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki.
Zachęcamy do przejrzenia naszej strony, która pokaże Państwu nasze przykładowe realizacje.

KONTAKT