Catering okolicznościowy Wesoła

Catering jest ważnym elementem każdego przyjęcia. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Wesołej.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojego wydarzenia, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy także do Wesołej

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

Nasza oferta to także kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na imprezę – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Wesołej z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych usług cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Wesoła. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Wesołej.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Wesoła

Najlepszy catering urodzinowy Wesoła

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Wesołej także. Dostosujemy się do charakteru Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się wyjątkowe posiłki z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie posiłki przygotowywane są z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Wesoła to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Wesoła

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Organizujesz jakikolwiek event? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)