Catering okolicznościowy Pyskowice

Catering jest kluczowym elementem każdej uroczystości. Nawet dobrze dobrana muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Pyskowic.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu oraz kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i typ kuchni uwzględniając lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może doświadczona obsługa eventu? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy z dostawą do Pyskowic

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

Nasza oferta to także mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Pyskowicach z obsługą i dowozem

Dlaczego warto zdecydować się na nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować praktycznie każdy rodzaj imprezy!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Pyskowice. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Pyskowicach.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania dużo więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Pyskowice

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Pyskowice

Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez oraz przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Pyskowic zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz niezwykłe posiłki z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże składniki, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Pyskowice to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Pyskowice

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Wybierając współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)