Catering okolicznościowy Kórnik

Catering jest ważnym elementem każdej imprezy. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Kórnika.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojego eventu, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni uwzględniając regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może profesjonalna obsługa eventu? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę także do Kórnika

Grupa Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojego eventu – do nas należy obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta to także mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w takich przypadkach nie dowozimy samych posiłków na imprezę – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Kórniku z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych usług cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, tworzymy imprezy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Kórnik. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Kórniku.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Kórnik

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Kórnik

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Kórnika zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do charakteru Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe posiłki z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie posiłki przygotowywane są z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Kórnik to zdecydowanie najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Kórnik

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – kompleksowe zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Wybierając współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)