Imprezy integracyjne Kraków

Zazwyczaj w przypadku dużych przedsiębiorstw w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy pragną spotkać się ze sobą wszystkie swoje oddziały. Imprezę integracyjną warto planować z dużym wyprzedzeniem, a pierwszą kwestią będzie wybór miasta – Kraków to ciekawa opcja nie tylko ze względu na wygodną lokalizację ale też piękną historię. Scenariusze na imprezę integracyjną w Krakowie się nie kończą – oferty często zależą od czasu, mimo to w każdym kwartale tworzymy świetne imprezy firmowe w Krakowie

Nie zastanawiaj się i postaw na wieloletnie doświadczenie grupy Hevent!

Organizacja imprez integracyjnych w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – szczególnie eventy integracyjne to nasz główny atut. Z nawyku przed selekcją tematu przewodniego, a także typu imprezy pytamy co jest jej głównym celem. Wprowadzenie nowych pracowników, ocieplenie atmosfery, a może zwiększenie komunikacji w zespole. Czasem mimo długiego stażu pracy, Twoja załoga nie zna się zbyt dobrze, co co może przekładać się na ich zaufanie wobec drugiej osoby. <strong?Impreza integracyjna w Krakowie może być złotym środkiem na rozwiązanie tego problemu i pozwala polepszyć relacje między pracownikami. Możemy zorganizować szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Krakowa w wyjątkowej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne ma parę propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dostosowujemy do liczby uczestników, warunków zewnętrznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Możemy stworzyć event jako galę dla 1 500 osób w oficjalnym klimacie, która zawiera pełen repertuar i atrakcje dla grup. Eventy też są organizowane w mniej okazałej wersji jak integracja w kopalni, nastawioną na kontakt i współpracę pracowników. Nasze niespodzianki personalizujemy do Klientów oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to świetny moment, aby dostrzec naturalnych przywódców wśród grupy. Zwłaszcza, gdy są rotacje na stanowiskach kierowniczych i nie do końca wiemy na kogo z nowego otoczenia możemy liczyć, komu powierzyć dany rodzaj pracy. W trakcie spotkania na pewno spytamy czy chcą Państwo catering, jeśli tak to dobierzemy odpowiednie menu z uwzględnieniem preferencji Klienta. Organizując imprezy zawsze staramy się zrobić wszystko od A do Z, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. >b?Dokładamy wszelkich starań aby event stał się jak najbardziej udany dla każdego.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Kraków

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne firmowe, należy podejść całościowo do tematu: od cateringu po oświetlenie lub atrakcje w plenerze, choć większość imprez integracyjnych jesteśmy w stanie zorganizować w praktycznie każdym miejscu, należy mieć to na uwadze. Bez niezbędnego doświadczania możemy sporo spraw przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak duże puzzle – jeżeli jeden element nie jest dopasowany do reszty, nie tworzą pełnego obrazu. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Najtańszy catering, niekompetentna obsługa lub brak właściwego nagłośnienia to tylko kilka z przyczyn, kiedy event okazuje się totalną klapą. Jeśli chcesz, aby imprezy integracyjne zostały uczestnikom w pamięci na lata, skorzystaj z pomocy profesjonalnej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o najmniejszy detal imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również pomysłodawca) mógł z ulgą poddać się szampańskiej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej działalności. Zaufało nam już wiele Klientów – dołącz do nich!

Najczęstsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Kraków
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Co więcej, jako firma eventowa nie zajmujemy się wyłącznie organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje również opcję wypożyczenia elementów scenograficznych. Z pomocą firmy Hevent, tworzenie imprez firmowych w Krakowie będzie zawsze dopięte na ostatni guzik! Koniec z nudnymi imprezami, skorzystaj z pomoc agencji eventowej. Specjalistę w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Kraków

Nasze 25 letnie doświadczenie w organizacji imprez oraz chęć doskonalenia sprawia, że Klienci oceniają nas jako najlepszych w branży eventowej. Zapewniamy zróżnicowane atrakcje dla pracowników, którzy podczas pobytu w Krakowie w końcu są w stanie odpocząć także od trosk, z którymi mierzą cię na co dzień. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Kraków nie odbiega od reguły, w tym przypadku często organizujemy pikniki firmowe oraz inne wyjazdy integracyjne. Zadowoleni pracownicy to nasz motor napędowy przy organizacji ciekawych imprez firmowych. Jesteśmy świadomi, że dbałość o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy wspaniałą atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Wiele Klientów to nasi długoletni znajomi, z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem jesteśmy w stanie wzbudzić w nich zdumienie nową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą zdobią propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, budują motywację do pracy.

Chcesz otrzymać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a zobaczysz, że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Imprezy firmowe Kraków – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – organizujemy imprezy integracyjne i inne eventy dla każdego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy sprawny kontakt, dbałość o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dostosowujemy zawsze do uczestników tak, aby pomysły były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Krakowie – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)