Catering okolicznościowy Pcim

Catering jest nieodłącznym elementem każdego przyjęcia. Nawet chwytliwa muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Pcimia.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojego wydarzenia, to zgłoś się do nas!

Nie obsługujemy kameralnych przyjęć. W naszej ofercie znajduje się catering dla firm oraz na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na regionalne posiłki, jak i specjały kuchni zagranicznych.

Twoja impreza wymaga jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę z dostawą do Pcimia

Firma Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

KONTAKT

Catering w Pcimiu z obsługą i dowozem

Dlaczego warto zdecydować się na nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu oraz asortymencie technicznym, tworzymy imprezy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Pcim. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Pcimiu.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Pcim

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Pcim

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Pcimia zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do tematyki Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie posiłki przygotowywane są z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Pcim to zdecydowanie najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Pcim

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze imprezowe zaplecze!

Planujesz organizację eventu? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)