Catering okolicznościowy Dopiewo

Catering jest ważnym elementem każdej uroczystości. Nawet chwytliwa muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego organizując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Dopiewa.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu,jak również kompleksowym zapleczu Twojego wydarzenia, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na lokalne dania, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może profesjonalna obsługa eventu? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę także do Dopiewa

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na imprezę – możliwa jest tylko całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Dopiewie z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych firm cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Dopiewo. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Dopiewie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Dopiewo

Sprawdzony catering urodzinowy Dopiewo

Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez oraz przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Dopiewa również. Dopasujemy wszystko do tematyki planowanego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie posiłki są tworzone z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Dopiewo to Twoja najlepszy wybór na perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Dopiewo

Działamy w myśl – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze imprezowe zaplecze!

Organizujesz jakikolwiek event? Stawiając na współpracę z nami, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)