Catering okolicznościowy Oleśnica

Catering jest kluczowym elementem każdej uroczystości. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Oleśnicy.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu oraz kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może doświadczona obsługa na imprezę? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezy z dostawą do Oleśnicy

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na miejsce imprezy – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Oleśnicy z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś zdecydować się na nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować dosłownie każdy rodzaj imprezy!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Oleśnica. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam znaleźć, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Oleśnicy.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Oleśnica

Profesjonalny catering urodzinowy Oleśnica

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizacji imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Oleśnicy również. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich przygotowania wykorzystujemy zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie dania przygotowywane są z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Oleśnica to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Oleśnica

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Planujesz organizację eventu? Stawiając na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)