Catering okolicznościowy Kalwaria Zebrzydowska

Catering jest ważnym elementem każdej imprezy. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

Jeśli zależy Ci na cateringu klasy VIP oraz wywołaniu efektu “Wow, nigdy nie byłam/em na takim przyjęciu” – jesteś we właściwym miejscu.
Zapewniamy catering nieprzeciętnej jakości, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy gotowi na wszystkie uwagi, zarówno na domowe posiłki jak i specjalności kuchni zagranicznych.
Warto pamiętać, że przyjęcie to nie tylko jedzenie.
Potrzebujesz jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i zgraną obsługę. Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, wystarczy jeden telefon.
Jeżeli lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy owocną współpracę.

VIP & EXCLUSIVE CATERING NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Poznaj szczegóły

Zorganizujemy wyjątkowy catering okolicznościowy specjalnie dla Ciebie

Co możemy Ci zaoferować jako firma cateringowa?

Najlepszy catering na imprezy i przyjęcia okolicznościowe Kalwaria Zebrzydowska

Jesteśmy organizatorem kilkunastu luksusowych imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Zapewniamy usługi ekskluzywnego cateringu w Państwa ogrodzie, mieszkaniu czy w innym wskazanym miejscu. Na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej zorganizowaliśmy już mnóstwo wydarzeń. Dostosujemy się do formy Twojego przyjęcia. Jeżeli szczególnie smakują Ci dania kuchni polskiej to opracujemy menu z polskich potraw. Zapewniamy świeże produkty, z uwzględnieniem wyboru menu wegetariańskie. Wszystkie posiłki są tworzone z najwyższą starannością i dbałością o wrażenia gościa. Nasz catering na imprezy Kalwaria Zebrzydowska to Twoja najlepsza inwestycja we wspaniałe przyjęcie.
Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym martwić.

Catering do domu w Kalwarii Zebrzydowskiej

Miejsce uroczystości – jest zależne od Ciebie. Chcesz spędzić ten dzień w domowym zaciszu, a przy okazji poczuć się jak VIP?
Zajmiemy się przystrojeniem wyznaczonego miejsca, ładnie je oświetlimy tworząc przyjemny klimat.
Zorganizujemy również różnego rodzaju atrakcje na uroczystości czy dodatki do ogrodu: na przykład leżaki, lampiony, zimne ognie.

Może chcesz zorganizować imprezę w restauracji na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej? Nie jesteś pewny, co mieć na uwadze przy wyborze? Działamy na rynku już wiele lat, znamy menedżerów sprawdzonych lokali. Każde miejsce będzie dla nas odpowiednie. Jednak, aby wykorzystać pełny potencjał naszych usług cateringowych, doradzimy przy wyborze właściwego miejsca. Zaufaj nam i dołącz do naszych zadowolonych Klientów. Imprezy okolicznościowe to nasza specjalizacja.

Catering w Kalwarii Zebrzydowskiej z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych usług cateringowych? Kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych Kalwaria Zebrzydowska. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.

Po wstępnej inauguracji, całą imprezę zostajemy do dyspozycji Twoich gości. Jeżeli życzysz sobie obsługę barmańską zabierzemy profesjonalne stoisko, goście podczas imprezy będą mogli zamawiać ulubione drinki czy shoty. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalna obsługą. To filar naszej firmy.

Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu VIP w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Warto wspomnieć, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaprezentowania o wiele więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki.
Zapraszamy do przejrzenia naszej strony, która pokaże Państwu nasze przykładowe realizacje.

KONTAKT