Catering okolicznościowy Straszyn

Catering jest kluczowym elementem każdego przyjęcia. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Straszyna.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, a także kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to zgłoś się do nas!

Nie obsługujemy prywatnych przyjęć. Nasza oferta obejmuje catering dla firm, a także na większe przyjęcia okolicznościowe

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering premium, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też doświadczona obsługa eventu? Specjalizujemy się w tworzeniu imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Jeżeli zależy Ci na udanym cateringu i wyjątkowej organizacji imprezy na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy także do Straszyna

Grupa Hevent zapewni kompleksową obsługę Twojego eventu – do nas należy obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

KONTAKT

Catering w Straszynie z obsługą i dowozem

Dlaczego powinieneś wybrać nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, tworzymy eventy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Straszyn. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Straszynie.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaoferowania dużo więcej. Możemy zapewnić atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Straszyn

Profesjonalny catering urodzinowy Straszyn

Mamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu imprez oraz przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Straszyna także. Dostosujemy się do charakteru planowanego przyjęcia, tworząc niepowtarzalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się niezwykłe dania z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, z uwzględnieniem wyboru menu dla wegetarian. Każdy z oferowanych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Hevent – catering na imprezy Straszyn to zdecydowanie najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Straszyn

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Organizujesz jakikolwiek event? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)