Catering okolicznościowy Bielsko-Biała

Catering jest nieodłącznym elementem każdego przyjęcia. Nawet najlepsza muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Bielska-Białej.

Jeśli zależy Ci na dopracowanym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojego eventu, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering premium, dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na regionalne posiłki, a także menu kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, odpowiedniego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie jest po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy do Bielska-Białej

Firma Hevent gwarantuje kompleksową obsługę Twojej imprezy – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (również w plenerze)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

Nasza oferta to także mniejsze, prywatne przyjęcia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Bielsku-białej z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych usług cateringowych? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć praktycznie każdy rodzaj imprezy!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Bielsko-Biała. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Bielsku-białej.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Bielsko-Biała

Sprawdzony catering urodzinowy Bielsko-Biała

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć tematycznych na każdą okazję. Na terenie Bielska-Białej zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do tematyki planowanego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe posiłki z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Nasz catering na imprezy Bielsko-Biała to zdecydowanie najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Bielsko-Biała

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze zaplecze na imprezy!

Organizujesz dowolny event? Decydując się na współpracę z nami, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)