Catering okolicznościowy Zawiercie

Catering jest kluczowym elementem każdej uroczystości. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, bankiet czy komunie najpierw zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Zawiercia.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojej imprezy, to zgłoś się do nas!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dostosowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Dopasujemy styl i typ kuchni proponując lokalne dania, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może doświadczona obsługa na imprezę? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – z pewnością nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy do Zawiercia

Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety i gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się mniejsze, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na miejsce imprezy – wyłącznie całościowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Zawierciu z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia wśród innych usług cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznym, organizujemy imprezy na najwyższym poziomie!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Zawiercie. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na każdego rodzaju uroczystościach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Zawierciu.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Zawiercie

Sprawdzony catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Zawiercie

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez i przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Zawiercia zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do charakteru Twojego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy wyjątkowe dania z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie posiłki przygotowywane są z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Zawiercie to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Zawiercie

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się zapleczem Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)