Catering okolicznościowy Izabelin

Catering jest nieodłącznym elementem każdego przyjęcia. Nawet dobrze dobrana muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Izabelina.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu,jak również całościowym zapleczu Twojej imprezy, to zgłoś się do nas!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i typ kuchni uwzględniając regionalne posiłki, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, czy też doświadczona obsługa na imprezę? Naszą specjalnością jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Wszystko co związane z organizacją jest po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Gdy lubisz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezy także do Izabelina

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – do nas należy obsługa (konferansjerzy, barmani, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki w ogrodzie, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

Nasza oferta obejmuje kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w tego typu przypadkach nie dowozimy samych posiłków na przyjęcie – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Izabelinie z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych firm cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć dosłownie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Izabelin. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Izabelinie.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania o wiele więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Izabelin

Profesjonalny catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Izabelin

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizowaniu imprez oraz przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Izabelina również. Dostosujemy się do rodzaju Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz niezwykłe dania z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Wszystkie posiłki przygotowywane są z niezwykłą troską – dbamy o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Izabelin to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Izabelin

Nasza dewiza to – wspólny plan, nasza organizacja. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – poznaj nasze imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Wybierając współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)