Catering okolicznościowy Limanowa

Catering jest kluczowym elementem każdej imprezy. Nawet chwytliwa muzyka czy miejsce nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu organizując przyjęcie, bankiet czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór sprawdzonej firmy cateringowej z Limanowa.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojej imprezy, to zadzwoń do nas!

Zapytaj o szczegóły

Gwarantujemy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Jesteśmy gotowi na wszelkie sugestie, zarówno na lokalne dania, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Specjalizujemy się w organizacji imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, musisz tylko skontaktować się z nami!

Gdy doceniasz wysokiej jakości usługi cateringowe i profesjonalizm – na pewno nawiążemy udaną współpracę.

Catering na imprezę do Limanowa

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojego eventu – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Wśród naszej oferty znajdują się…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne przyjęcia, jednak w tego typu przypadkach nie oferujemy samych posiłków na miejsce imprezy – wyłącznie kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Limanowej z obsługą i dowozem

Dlaczego warto wybrać nasz catering? Zapewniamy jakość naszych usług, zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować praktycznie każdy rodzaj imprezy!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Limanowa. Zajmiemy się dosłownie wszystkim, trudno nam znaleźć, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany team do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez cały wieczór będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście podczas imprezy będą mogli raczyć się swoimi ulubionymi alkoholami, drinkami. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, za każdym razem spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na wysokim poziomie to ważny element cateringu w Limanowej.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaoferowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Limanowa

Sprawdzony catering na urodziny i przyjęcia okolicznościowe Limanowa

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez oraz przyjęć okolicznościowych na każdą okazję. Na terenie Limanowa zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dopasujemy wszystko do charakteru Twojego przyjęcia, tworząc niesamowity klimat każdego eventu. W naszym menu znajdują się wyjątkowe posiłki z kuchni z całego świata, wykorzystując zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu dla wegetarian. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z najwyższą troską – dbamy o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Limanowa to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Limanowa

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Planujesz stworzenie eventu? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie musisz martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego warto wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Kompleksowa obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)