Catering okolicznościowy Lesznowola

Catering jest kluczowym elementem każdej uroczystości. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Dlatego planując przyjęcie, imprezę czy komunie najpierw zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Lesznowoli.

Jeśli zależy Ci na znakomitym cateringu, a także kompleksowym zapleczu Twojej imprezy, to skontaktuj się z nami!

Zapytaj o szczegóły

Dostarczamy catering najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
Dopasujemy styl i rodzaj kuchni oferując lokalne dania, jak i specjalności kuchni zagranicznych.

Interesują Cię dekoracje, oświetlenie, a może profesjonalna obsługa na imprezę? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę także do Lesznowoli

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – po naszej stronie leży obsługa (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), a także zaplecze techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Obsługujemy takie eventy jak…

komunie

wesela (także w plenerze)

pikniki w ogrodzie, biznesowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (brak możliwości zamówienia samego jedzenia)

Nasza oferta obejmuje kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie dowozimy samych posiłków na przyjęcie – możliwa jest tylko kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Lesznowoli z obsługą i dowozem

Co nas wyróżnia na tle innych firm cateringowych? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując wysokie standardy gastronomii. Nasze ogromne doświadczenie i kompleksowe zaplecze techniczne, pozwala nam stworzyć dosłownie każdy rodzaj imprezy!

Kompleksowa organizacja przyjęć okolicznościowych Lesznowola. Nie straszne jest nam żadne wyzwanie, trudno nam wymienić usługę, której nie możemy wykonać. Wykwalifikowany zespół do Twoich usług.
Po początkowej inauguracji, przez całą imprezę będziemy do usług Twoich gości. Potrzebujesz obsługi barmana? Zabierzemy odpowiednie stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, zawsze spotkasz się z profesjonalną obsługą. Jest to podstawa naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Lesznowoli.
Oczywiście oprócz pysznego cateringu na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zapewnić atrakcje takie jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele innych atrakcji.

catering okolicznościowy Lesznowola

Sprawdzony catering urodzinowy Lesznowola

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji imprez i przyjęć okolicznościowych na przeróżne okazje. Na terenie Lesznowoli także. Dopasujemy wszystko do tematyki planowanego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. Zapewniamy niezwykłe potrawy z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże produkty, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Każdy z naszych posiłków tworzony jest z niezwykłą troską i dbałością o kubki smakowe każdego Klienta. Nasz catering na imprezy Lesznowola to Twoja najlepsza inwestycja we perfekcyjne przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Lesznowola

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Hevent – kompleksowe imprezowe zaplecze!

Organizujesz dowolny event? Stawiając na współpracę z nami, nie będziesz musiał martwić się zapleczem Twojej imprezy! Sprawdź dlaczego powinieneś wybrać nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje/oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)