Imprezy integracyjne Warszawa

Zazwyczaj w przypadku bardzo dużych przedsiębiorstw w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy chcą spotkać się ze sobą oddziały z całego, a nawet i Europy. Imprezę integracyjną warto zaplanować z dużym wyprzedzeniem, a najważniejszą sprawą będzie wybór miasta – Warszawa to świetna alternatywa nie tylko ze względu na bardzo dobrą lokalizację ale również urzekającą historię. Pomysły na imprezę integracyjną w tym miejscu się nie kończą – oferty zazwyczaj są zależne od pory roku, mimo to w każdym kwartale tworzymy świetne imprezy firmowe w Warszawie

Nie szukaj już dłużej i wybierz wieloletnie doświadczenie grupy Hevent!

Organizacja imprez integracyjnych w Twoim mieście

Organizacja imprezy firmowej – szczególnie eventy integracyjne to nasza specjalność. Najczęściej przed selekcją tematu przewodniego oraz charakteru imprezy pytamy co jest jej głównym celem. Wprowadzenie nowych pracowników, ocieplenie atmosfery, a może usprawnienie komunikacji w zespole. Zdarza się, że nawet pomimo długiego stażu współpracy, pracownicy mało się znają, co co może przekładać się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. <strong?Impreza integracyjna w Warszawie pomaga to zmienić i polepszyć relacje między pracownikami. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i z przyjemnością zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Warszawy w wyjątkowej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne ma parę propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dopasujemy do liczby uczestników, warunków zewnętrznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Jesteśmy w stanie stworzyć event jako galę dla 1 400 osób w uroczystym klimacie, która posiada cały repertuar i atrakcje dla grup. Eventy również są organizowane w mniej okazałej wersji jak integracja w kopalni, której celem jest kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze atrakcje dostosujemy do każdego klienta oraz ich oczekiwań. Imprezy firmowe to świetny moment, aby wyłonić naturalnych liderów wśród grupy. Szczególnie w przypadku, kiedy są zmiany na stanowiskach kierowniczych i brak nam oczywistego zastępstwa – kogoś komu powierzyć dany rodzaj pracy. W trakcie spotkania z pewnością spytamy czy życzą sobie Państwo catering, jeśli tak to wybierzemy odpowiednie menu z zaznaczeniem upodobań Klienta. W organizacji imprez zawsze staramy się zrobić wszystko od A do Z, ale najważniejsze kwestie omawiamy zawsze z klientem. >b?Wasze zdanie i preferencje są dla nas [priorytetem.

Poznaj szczegóły

Wyjazd integracyjny Warszawa

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne dla firm, powinniśmy podejść całościowo do tematu: od cateringu po nagłośnienie lub atrakcje w plenerze, mimo, że większość imprez integracyjnych możemy zorganizować w praktycznie każdym miejscu, należy mieć to na uwadze. Bez niezbędnego doświadczania możemy wiele spraw przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy są jak duże puzzle – jeśli jeden element nie jest dopasowany do reszty, nie tworzą pełnego obrazu. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Najtańszy catering, niekompetentna obsługa lub brak właściwego nagłośnienia to tylko kilka z powodów, kiedy event robi się katastrofą. Jeśli chcesz, aby imprezy integracyjne zapadły pracownikom w pamięci na lata, skorzystaj z pomocy profesjonalnej agencji eventowej Hevent. Zadbamy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z pracowników (również ten za nią odpowiedzialny) mógł z ulgą poddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej działalności. Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów – możesz być nim także i Ty!

Najczęściej wybierane imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Warszawa
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

To nie wszystko co oferujemy, będąc firmą eventową nie zajmujemy się wyłącznie organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje również możliwość wypożyczenia rekwizytów scenograficznych. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Warszawie jest zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z sztywnymi wydarzeniami, skorzystaj z usługi agencji eventowej. Lidera w tworzeniu imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Imprezy firmowe Warszawa

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, a także potrzeba ciągłego rozwoju sprawia, że Klienci oceniają nas jako najlepszych w branży eventowej. Posiadamy świetne atrakcje dla pracowników, którzy podczas wizyty w Warszawie nareszcie mogą odpocząć również od trosk dnia codziennego. Impreza integracyjna w wybranym miejscu – Warszawa nie odbiega od reguły, tutaj często organizujemy pikniki firmowe i pozostałe wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci uczestnicy to nasz motor napędowy przy organizacji niezapomnianych imprez firmowych. Jesteśmy świadomi, że dbałość o każdy szczegół wydarzenia, tworzymy wspaniałą atmosferę, cieszymy się okazją do spotkania. Sporo Klientów to nasi dobrzy znajomi, z którymi tworzymy imprezy od dawna, jednak gdy decydują się na imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam się ich zaskoczyć nową propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą niezapomniane wspomnienia, wzmacniają chęci do pracy.

Chcesz uzyskać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Warszawa – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Zadzwoń do nas – tworzymy imprezy integracyjne i inne eventy dla wszystkich firm. Zapewniamy sprawny kontakt, troska o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza była pełna emocji i atrakcji. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dopasowujemy zawsze do grupy tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie, a każdy z uczestników zapamiętał je na długo.

Najlepsze eventy firmowe w Warszawie – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)