Imprezy integracyjne Proszowice

Często w przypadku dużych przedsiębiorstw w ramach cyklicznych wyjazdów integracyjnych firmy chcą spotkać się ze sobą oddziały z całego kraju lub Europy. Imprezę integracyjną trzeba planować z dużym wyprzedzeniem, a pierwszą kwestią jest wybór miejscowości – Proszowice to świetna alternatywa nie tylko z uwagi na dogodną lokalizację ale również piękną historię. Pomysły na imprezę integracyjną w Proszowicach się nie kończą – oferty zazwyczaj są zależne od pory roku, mimo to w każdym czasie tworzymy świetne imprezy firmowe w Proszowicach

Nie zastanawiaj się i postaw na na nasze największe doświadczenie w branży!

Pomysły na imprezy integracyjne w Proszowicach

Organizacja imprezy firmowe – zwłaszcza integracyjne to nasz główny atut. Z nawyku przed wyborem motywu głównego oraz typu imprezy pytamy co jest jej głównym celem. Zapoznanie się ze sobą pracowników, ocieplenie atmosfery a może polepszenie komunikacji w zespole. Czasem mimo długiego stażu współpracy, pracownicy mało się znają co bezpośrednio przekłada się na ich zaufanie wobec siebie nawzajem. Impreza integracyjna pomaga to zmienić i poprawić relacje między pracownikami. Możemy przeprowadzić szkolenia, wyjazdy firmowe, team building i chętnie zapraszamy na pikniki firmowe na terenie całego Proszowic w rodzinnej atmosferze. Nasza bogata oferta na imprezy integracyjne posiada parę propozycji na każdą z tych potrzeb, a ofertę dostosowujemy do liczby uczestników, warunków atmosferycznych lub tego jak oficjalne jest wydarzenie. Możemy zorganizować event jako galę dla 1 400 osób w oficjalnym klimacie, która zawiera cały repertuar i atrakcje dla grup. Eventy też są organizowane w mniej okazałej wersji jak integracja w kopalni, której celem jest kontakt i wspólną pracę pracowników. Nasze niespodzianki dostosujemy do Klientów oraz ich wymagań. Imprezy firmowe to najlepszy moment, aby dostrzec naturalnych liderów wśród grupy. Zwłaszcza, gdy zmienia się stanowisko kierownicze i nie do końca wiemy na kogo z nowego otoczenia możemy liczyć, komu powierzyć dany rodzaj pracy. Podczas spotkania na pewno spytamy czy chcą Państwo catering, jeżeli tak to wybierzemy właściwe menu z zaznaczeniem preferencji Klienta. W organizacji imprez zawsze staramy się jak najwięcej zrobić sami, ale najważniejsze kwestie podejmujemy wspólnie. Wasze zdanie i uwagi są dla nas bardzo ważne.

Poznaj szczegóły

A może wyjazd integracyjny dla firm?

Uwaga! Organizując imprezy integracyjne firmowe, powinniśmy podejść całościowo do eventu: od cateringu po oświetlenie lub atrakcje w terenie, choć większość imprez integracyjnych możemy zorganizować w dowolnym miejscu, warto mieć to na uwadze. Bez koniecznego doświadczania możemy sporo elementów przeoczyć lub nie dopilnować. Imprezy z reguły są jak duże puzzle – jeżeli jeden element nie jest dopasowany do reszty, nie tworzą jedności. Wyjazdy integracyjne muszą być dopracowane. Najtańszy catering, niekompetentna obsługa lub brak właściwego nagłośnienia to tylko kilka z powodów, gdy event robi się totalną klapą. Jeśli chcesz, aby imprezy integracyjne zapadły uczestnikom na długo w pamięci, skorzystaj z pomocy profesjonalnej agencji eventowej Hevent. Zorganizujemy o szczegóły imprezy integracyjnej, aby każdy z uczestników ( również ten za nią odpowiedzialny ) mógł ze spokojem poddać się dobrej zabawie. Organizacja imprez, wyjazdy integracyjne dla firm czy pikiniki firmowe to filar naszej oferty. Zaufało nam już wiele Klientów – dołącz do nich!

Najczęstsze imprezy to:

  • gale i bankiety,
  • imprezy tematyczne,
  • wydarzenia w hotelach,
  • konferencje,
  • pikniki i koncerty,
  • organizacja urodzin Proszowice
  • imprezy urodzinowe,
  • imprezy integracyjne
  • team building

Dodatkowo, jako firma eventowa nie zajmujemy się tylko organizacją wielkich przedsięwzięć, istnieje również możliwość wypożyczenia elementów scenograficznych. Z firmą Hevent, organizacja imprez firmowych w Proszowicach jest zawsze na najwyższym poziomie! Koniec z sztywnymi wydarzeniami, skorzystaj z oferty agencji eventowej. Lidera w organizacji imprez.

POMYSŁY NA IMPREZĘ TEMATYCZNĄ

Organizacja imprez firmowych i eventy na terenie Proszowic

Nasze 25 letnie doświadczenie w organizacji imprez oraz potrzeba doskonalenia sprawia, że Klienci cenią nas jako liderów w branży eventowej. Mamy wyjątkowe atrakcje dla grup, które podczas pobytu w Proszowicach nareszcie mogą odpocząć również od trosk dnia codziennego. Impreza integracyjna w dowolnym miejscu – Proszowice nie nie odbiega od reguły, tutaj również organizujemy pikniki firmowe oraz inne wyjazdy integracyjne. Uśmiechnięci pracownicy to nasz motor napędowy przy organizacji różnych imprez dla firm. Wiemy, że dbając o każdy aspekt wydarzenia, tworzymy ciepłą atmosferę, cieszymy się możliwością spotkania. Sporo Klientów to nasi dobrzy znajomi z którymi współpracujemy od wielu lat, jednak gdy wybierają imprezy tematyczne za każdym razem udaje nam wzbudzić w nich zdumienie ciekawą propozycją, aranżacją.  Naszą ofertą wyróżniają propozycje imprez integracyjnych w stylu PRL lub James Bond.  Imprezy integracyjne dla firm tworzą wspaniałe wspomnienia, budują motywację do pracy.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji jak zorganizować imprezę firmową?

Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Imprezy firmowe Proszowice – pozwalają zmniejszyć dystans między pracownikami, co sprawia, że poważniej podchodzą do swoich działań. Warto zabrać to pod uwagę! Często, gdy organizowaliśmy pikniki firmowe w ciągu kilku miesięcy dochody firmy zwiększały się a sami pracownicy deklarowali większa chęć do pracy.

Skontaktuj się z agencja eventową Hevent – organizujemy imprezy integracyjne i różne eventy dla wszystkich firm. Gwarantujemy sprawny kontakt, dbałość o każdy aspekt i szczegół tak, aby impreza zapadła w pamięć każdej osobie. Imprezy integracyjne dla firm mogą mieć najróżniejsze atrakcje od menu z fontanną czekolady po budkę fotograficzną. Wyjazdy firmowe dostosowujemy zawsze do grupy tak, aby zabawy były na najwyższym poziomie a każdy z uczestników zadowolony.

Impreza firmowa – Zapraszamy do współpracy ❤

KONTAKT
5/5 - (47 głosów)