Catering okolicznościowy Kiełczów

Catering jest ważnym elementem każdej uroczystości. Nawet najlepsza muzyka czy lokalizacja nie poprawi humoru głodnych gości. Z tego powodu planując przyjęcie, imprezę czy komunie w pierwszej kolejności zadbaj o wybór profesjonalnej firmy cateringowej z Kiełczowa.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym cateringu, a także całościowym zapleczu Twojego wydarzenia, to zadzwoń do nas!

Zapytaj o szczegóły

Zapewniamy catering najwyższej jakości, dopasowany do każdego – nawet najbardziej wymagającego klienta.
Jesteśmy gotowi na każdą sugestie, zarówno na lokalne dania, a także menu kuchni zagranicznych.

Potrzebujesz jeszcze dekoracji, właściwego oświetlenia i doświadczonej obsługi? Naszą wizytówką jest tworzenie imprez na najwyższym poziomie. Całe wydarzenie leży po naszej stronie, wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym cateringu i profesjonalnej organizacji imprezy z pewnością nawiążemy owocną współpracę.

Catering na imprezę do Kiełczowa

Decydując się na nasz usługi, możesz liczyć na kompleksową obsługę Twojej imprezy – zorganizujemy zarówno obsługę (konferansjerzy, kelnerzy, itp.), jak i wsparcie techniczne, czy też stoły, krzesła, namioty imprezowe. Co obsługujemy…

komunie

wesela (także plenerowe)

pikniki ogrodowe, firmowe

bankiety, gale

otwarcia salonów, fabryk, hal

przyjęcia okolicznościowe (bez możliwości zamówienia wyłącznie jedzenia)

W naszej ofercie znajdują się kameralne, prywatne wydarzenia, jednak w takich przypadkach nie oferujemy samych posiłków na imprezę – wyłącznie kompleksowa obsługa (catering + zaplecze techniczne + obsługa)

KONTAKT

Catering w Kiełczowie z obsługą i dowozem

Dlaczego warto zdecydować się na nasz catering? Dbamy o jakość naszych usług, jednocześnie zachowując nowoczesne standardy gastronomii. Nasze bogate doświadczenie i skompletowane zaplecze techniczne, pozwala nam zorganizować dosłownie każdą imprezę!

Nasza oferta to całościowa organizacja przyjęć okolicznościowych Kiełczów. Nie straszne są nam żadne wyzwania, trudno nam wymienić usługę, której nie jesteśmy w stanie zorganizować. Profesjonalny team do Twoich usług.
Po wstępnej inauguracji, przez całą imprezę zostaniemy do usług Twoich gości. Może obsługi barmana? Zabierzemy specjalne stoisko, a goście w trakcie imprezy będą mogli zamawiać ulubione alkohole czy shoty. Na wszystkich wydarzeniach i imprezach, każdorazowo spotkasz się z profesjonalną obsługą. To filar naszej firmy.
Wierzymy, że obsługa na najwyższym poziomie to niezwykle istotny element cateringu w Kiełczowie.
Oczywiście, poza pysznym cateringiem na imprezy mamy do zaproponowania znacznie więcej. Możemy zagwarantować atrakcje jak pokaz barmański czy występ wokalistki i wiele inne.

catering okolicznościowy Kiełczów

Profesjonalny catering urodzinowy Kiełczów

Posiadamy ogromne doświadczenie w organizowaniu imprez i przyjęć tematycznych na przeróżne okazje. Na terenie Kiełczowa zorganizowaliśmy już wiele wydarzeń. Dostosujemy się do tematyki planowanego przyjęcia, tworząc oryginalny klimat każdego eventu. W naszym menu znajdziesz niezwykłe dania z kuchni z całego świata, a do ich stworzenia wykorzystujemy zawsze świeże składniki, także dajemy możliwość wyboru menu wegetariańskiego. Wszystkie posiłki są tworzone z najwyższą troską i dbałością o kubki smakowe naszych klientów. Hevent – catering na imprezy Kiełczów to Twoja najlepszy wybór na wspaniałe przyjęcie. Również organizujemy imprezy integracyjne Kiełczów

Działamy w myśl – wspólny plan, nasze przygotowanie. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie.

Hevent – najlepsze zaplecze na imprezy!

Organizujesz dowolny event? Decydując się na współpracę z naszą firmą, nie będziesz musiał martwić się o zaplecze Twojej imprezy! Przekonaj się dlaczego powinieneś zdecydować się na nasze usługi!

Catering okolicznościowy

Występy artystyczne

Dekoracje i oświetlenie

Pełna obsługa eventu

Meble (stoły, ławy, krzesła itp.)

5/5 - (31 głosów)