Obsługa techniczna imprez Szamotuły

Potrzebujesz pomocy w zaplanowaniu eventu na terenie Szamotuł? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w dobrym miejscu, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Kompleksowa obsługa eventów pod kątem techniki scenicznej to nasza największa pasja. Zadbamy o najlepsze oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie potrzebna jest niezawodna technika sceniczna i obsługa konferencji i innych imprez.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Szamotułach

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

ekrany wielkoformatowe LED

wsparcie w planowaniu eventów

Nagłośnienie Szamotuły

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy komfort pracy wokalistów, prelegentów i ekip wokalno-instrumentalnych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne części nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, wzmaczniacze, stojaki (uchwyty, statywy) i wiele innych. Z takim sprzętem jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla luksusowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych korporacji. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą niezwykłe wydarzenia i niezapomniane show.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego widowiska. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaproponujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy profesjonalną obsługę systemu oświetlenia, także w czasie trwania konferencji.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Szamotuły

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany LED tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na portale społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą eventów w Szamotułach i okolicach.

Wynajem sprzętu estradowego na terenie Szamotuł

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: rodzaj, wielkość i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy zajmują się transportem sprzętu, jego instalacją, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Odezwij się do nas, aby ustalić szczegóły.

Poznaj nasze usługi