Obsługa techniczna imprez Szczecin

Potrzebujesz pomocy w organizacji imprezy w Szczecinie? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa eventów pod kątem techniki scenicznej to nasza największa pasja. Zadbamy o efektowne oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, festiwale, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie istotna jest niezawodna technika estradowa i obsługa konferencji i innych imprez.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Szczecinie

sprzęt nagłośnieniowy

oświetlenie

ekrany wielkoformatowe LED

pomoc w planowaniu wydarzeń

Nagłośnienie Szczecin

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy artystów, uczestników i ekip wokalno-instrumentalnych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, kable, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim sprzętem możemy dostosować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla luksusowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych firm. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które korzystając z naszego sprzętu, organizują niezwykłe produkcje i efektowne show.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie sceniczne na wynajem

Oświetlenie to następny niezbędny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy kompleksową obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania eventu.

Wynajem projektorów i ekranów Szczecin

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem ekranów LED.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany LED tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy transmisje online oraz transmisje na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą imprez w Szczecinie i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej w Szczecinie

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni pracownicy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych oczekiwań. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić ważne informacje.

Zobacz naszą ofertę