Obsługa techniczna imprez Góra Kalwaria

Szukasz wsparcia w zorganizowaniu wydarzenia na terenie Góry Kalwarii? Chcesz wynająć profesjonalny sprzęt? Jesteś w najlepszym, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasza największa pasja. Zadbamy o efektowne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie istotna jest niezawodna technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych wydarzeń.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Górze Kalwarii

sprzęt nagłośnieniowy

oświetlenie

projektory laserowe LED

wsparcie w organizacji eventów

Nagłośnienie Góra Kalwaria

Nagłośnienie estradowe to bardzo ważny element każdego eventu, od którego zależy komfort pracy wokalistów, uczestników i zespołów wokalno-instrumentalnych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie niezbędne części nagłośnienia: procesory dźwięku, monitory sceniczne, interfejsy audio, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim sprzętem jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla prestiżowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych firm. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, organizują wyjątkowe wydarzenia i niezapomniane widowiska.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny istotny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane światła stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy kompleksową obsługę systemu oświetlenia, także w czasie trwania konferencji.

Wynajem ekranów LED Góra Kalwaria

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na portale społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń w Górze Kalwarii i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu scenicznego w Górze Kalwarii

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni technicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do współpracy.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Zobacz naszą ofertę