Obsługa techniczna imprez Wolbrom

Szukasz pomocy w zorganizowaniu eventu na terenie Wolbromia? Interesuje Cię wynajem sprawdzonego sprzętu? Jesteś w dobrym miejscu, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasza największa pasja. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych wokalistów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie wydarzenia, gdzie potrzebna jest kompleksowa technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych imprez.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące tego przedsięwzięcia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Wolbromiu

zestawy nagłośnieniowe

wynajem oświetlenia

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

wsparcie w planowaniu eventów

Zestawy nagłośnieniowe Wolbrom

Nagłośnienie estradowe to bardzo ważny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, prelegentów i zespołów wokalno-instrumentalnych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią idealne nagłośnienie dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie niezbędne części nagłośnienia: mikrofony, monitory sceniczne, wzmaczniacze, głośniki i inne. Z takim nagłośnieniem możemy dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych firm. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy firmowe, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji eventowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą wyjątkowe produkcje i efektowne widowiska.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny istotny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane lampy stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy profesjonalną obsługę systemu oświetlenia, również w czasie trwania wydarzenia.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Wolbrom

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na media społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą eventów w Wolbromiu i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu scenicznego w Wolbromiu

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, wielkość oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani pracownicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Skontaktuj się z nami, aby ustalić ważne informacje.

Zobacz nasze usługi