Obsługa techniczna imprez Knurów

Potrzebujesz wsparcia w zorganizowaniu imprezy w Knurowie? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w dobrym miejscu, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa imprez pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie wydarzenia, gdzie potrzebna jest sprawdzona technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych wydarzeń.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Knurowie

wynajem nagłośnienia

wynajem oświetlenia

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

pomoc w organizacji eventów

Nagłośnienie Knurów

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, prelegentów i zespołów muzycznych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne części nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, kable, głośniki i inne. Z takim nagłośnieniem możemy dostosować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych firm. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą wyjątkowe wydarzenia i niezapomniane widowiska.

 

W temacie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie sceniczne na wynajem

Oświetlenie to kolejny ważny element każdego widowiska. Dobrze dobrane światła stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy fachową obsługę systemu świetlnego, również w trakcie imprezy.

Wynajem projektorów i ekranów Knurów

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są w czasie koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy transmisje online oraz transmisje na portale społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez w Knurowie i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej w Knurowie

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni fachowcy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Masz pytania? Odezwij się do nas, żeby ustalić szczegóły.

Poznaj nasze usługi