Obsługa techniczna imprez Piekary

Szukasz wsparcia w zaplanowaniu wydarzenia na terenie Piekar? Chcesz wynająć profesjonalny sprzęt? Jesteś w najlepszym, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa imprez pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy efektowne oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie potrzebna jest niezawodna technika sceniczna i obsługa konferencji i kongresów i innych wydarzeń.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Piekarach

nagłośnienie

wynajem oświetlenia

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

pomoc w planowaniu wydarzeń

Sprzęt nagłośnieniowy Piekary

Nagłośnienie estradowe to bardzo ważny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, uczestników i zespołów muzycznych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią idealne nagłośnienie dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: mikrofony, monitory sceniczne, wzmaczniacze, głośniki i inne. Z takim sprzętem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych firm. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą niezwykłe produkcje i niezapomniane widowiska.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny ważny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy kompleksową obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania wydarzenia.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Piekary

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany LED tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na portale społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą imprez w Piekarach i okolicach.

Wynajem sprzętu estradowego w Piekarach

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, wielkość oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni fachowcy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Odezwij się do nas, aby ustalić ważne informacje.

Zobacz nasze usługi