Obsługa techniczna imprez Andrychów

Potrzebujesz pomocy w organizacji wydarzenia w Andrychowie? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w najlepszym, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa imprez pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy efektowne oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie potrzebna jest kompleksowa technika sceniczna i obsługa konferencji i kongresów i innych imprez.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego eventu, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Andrychowie

sprzęt nagłośnieniowy

wynajem oświetlenia

ekrany wielkoformatowe LED

wsparcie w planowaniu imprez

Zestawy nagłośnieniowe Andrychów

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy komfort pracy wokalistów, uczestników i ekip muzycznych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, kable, głośniki i wiele innych. Z takim nagłośnieniem możemy dopasować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych firm. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą wyjątkowe produkcje i efektowne show.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego koncertu!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego widowiska. Dobrze dobrane światła stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaproponujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy kompleksową obsługę systemu świetlnego, również w czasie trwania imprezy.

Wynajem ekranów wielkoformatowych Andrychów

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na portale społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów w Andrychowie i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu scenicznego na terenie Andrychowa

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Odezwij się do nas, żeby ustalić ważne informacje.

Sprawdź naszą ofertę