Obsługa techniczna imprez Inowrocław

Szukasz wsparcia w zaplanowaniu wydarzenia na terenie Inowrocławia? Interesuje Cię wynajem sprawdzonego sprzętu? Jesteś w najlepszym, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Profesjonalna obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy efektowne oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie potrzebna jest kompleksowa technika sceniczna i obsługa konferencji i kongresów i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Inowrocławiu

zestawy nagłośnieniowe

wynajem oświetlenia

projektory laserowe LED

pomoc w planowaniu imprez

Sprzęt nagłośnieniowy Inowrocław

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, uczestników i zespołów muzycznych. Oferujemy, którego niewielkie rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielotysięcznej publiki.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, kable, stojaki (uchwyty, statywy) i wiele innych. Z takim nagłośnieniem możemy dostosować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych firm. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, organizują wyjątkowe wydarzenia i niezapomniane show.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie sceniczne na wynajem

Oświetlenie to następny ważny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane światła stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — zapewnimy profesjonalną obsługę systemu oświetlenia, także w czasie trwania konferencji.

Wynajem ekranów LED Inowrocław

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na media społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą imprez w Inowrocławiu i okolicach.

Wynajem sprzętu scenicznego na terenie Inowrocławia

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wielkość, wielkość oraz lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni fachowcy zajmują się transportem sprzętu, jego instalacją, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Zobacz naszą ofertę