Obsługa techniczna imprez Sulejówek

Szukasz wsparcia w organizacji eventu w Sulejówku? Interesuje Cię wynajem sprawdzonego sprzętu? Jesteś w dobrym miejscu, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Kompleksowa obsługa imprez pod kątem techniki scenicznej to nasz największy atut. Zapewniamy najlepsze oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych wokalistów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie istotna jest kompleksowa technika sceniczna i obsługa konferencji i kongresów i innych eventów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego eventu, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Sulejówku

zestawy nagłośnieniowe

wynajem oświetlenia

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

pomoc w planowaniu wydarzeń

Sprzęt nagłośnieniowy Sulejówek

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy artystów, konferansjerów i zespołów muzycznych. Oferujemy, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielotysięcznej publiki.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, wzmaczniacze, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim sprzętem jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych korporacji. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują wyjątkowe produkcje i efektowne show.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to następny ważny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy fachową obsługę systemu oświetlenia, również w trakcie eventu.

Ekrany LED na wynajem Sulejówek

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze projektory tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na media społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą eventów w Sulejówku i okolicach.

Wynajem sprzętu scenicznego w Sulejówku

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się transportem sprzętu, jego instalacją, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych oczekiwań. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Odezwij się do nas, żeby ustalić szczegóły.

Sprawdź naszą ofertę