Obsługa techniczna imprez Sucha Beskidzka

Potrzebujesz wsparcia w zorganizowaniu eventu w Suchej Beskidzkiej? Chcesz wynająć sprawdzony sprzęt? Jesteś w odpowiednim, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Kompleksowa obsługa imprez pod kątem techniki scenicznej to nasza największa pasja. Zadbamy o efektowne oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie potrzebna jest profesjonalna technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych wydarzeń.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję tego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Suchej Beskidzkiej

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

pomoc w planowaniu wydarzeń

Zestawy nagłośnieniowe Sucha Beskidzka

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego eventu, od którego zależy komfort pracy artystów, prelegentów i ekip muzycznych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, wzmaczniacze, głośniki i wiele innych. Z takim sprzętem możemy dostosować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych korporacji. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą wyjątkowe wydarzenia i efektowne widowiska.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego wydarzenia. Odpowiednio dobrane światła stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — gwarantujemy profesjonalną obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania konferencji.

Wynajem projektorów i ekranów Sucha Beskidzka

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany LED tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na social media.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą wydarzeń w Suchej Beskidzkiej i okolicach.

Wynajem sprzętu scenicznego w Suchej Beskidzkiej

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: rodzaj, czas oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Odezwij się do nas, żeby ustalić szczegóły.

Poznaj nasze usługi