Obsługa techniczna imprez Kołobrzeg

Potrzebujesz wsparcia w zorganizowaniu eventu w Kołobrzegu? Chcesz wynająć sprawdzony sprzęt? Jesteś w dobrym miejscu, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Profesjonalna obsługa wydarzeń pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych wokalistów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie potrzebna jest profesjonalna technika sceniczna i obsługa konferencji i innych eventów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Kołobrzegu

wynajem nagłośnienia

wynajem oświetlenia

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

wsparcie w planowaniu wydarzeń

Sprzęt nagłośnieniowy Kołobrzeg

Nagłośnienie sceniczne to bardzo ważny element każdego wydarzenia, od którego zależy komfort pracy artystów, prelegentów i ekip muzycznych. Oferujemy, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie niezbędne części nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, wzmaczniacze, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim sprzętem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla luksusowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych korporacji. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy firmowe, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą niezwykłe produkcje i niezapomniane show.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny ważny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane światła stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — zapewnimy profesjonalną obsługę systemu oświetlenia, również w czasie trwania wydarzenia.

Wynajem projektorów i ekranów Kołobrzeg

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na media społecznościowe.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą imprez w Kołobrzegu i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu scenicznego w Kołobrzegu

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani technicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Masz pytania? Odezwij się do nas, aby ustalić szczegóły.

Sprawdź naszą ofertę