Obsługa techniczna imprez Kostrzyn

Potrzebujesz wsparcia w organizacji imprezy w Kostrzynie? Interesuje Cię wynajem sprawdzonego sprzętu? Jesteś w najlepszym, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Kompleksowa obsługa imprez pod kątem techniki scenicznej to nasz największy atut. Zapewniamy najlepsze oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie istotna jest profesjonalna technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych eventów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Kostrzynie

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

projektory i ekrany LED

wsparcie w organizacji wydarzeń

Zestawy nagłośnieniowe Kostrzyn

Nagłośnienie sceniczne to bardzo ważny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, uczestników i ekip muzycznych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem czołowych marek, obsługą i fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie niezbędne części nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, wzmaczniacze, głośniki i inne. Z takim nagłośnieniem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych firm. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji eventowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują wyjątkowe produkcje i niezapomniane show.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego koncertu!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny ważny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane lampy stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaproponujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy kompleksową obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania wydarzenia.

Wynajem projektorów i ekranów Kostrzyn

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany LED tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy transmisje online oraz transmisje na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez w Kostrzynie i okolicach.

Wynajem sprzętu scenicznego w Kostrzynie

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: rodzaj, czas i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani technicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Odezwij się do nas, żeby ustalić szczegóły.

Sprawdź naszą ofertę