Obsługa techniczna imprez Skierniewice

Szukasz pomocy w organizacji imprezy na terenie Skierniewic? Chcesz wynająć sprawdzony sprzęt? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Kompleksowa obsługa imprez pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zadbamy o najlepsze oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie istotna jest sprawdzona technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych wydarzeń.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Skierniewicach

sprzęt nagłośnieniowy

wynajem oświetlenia

projektory laserowe LED

wsparcie w planowaniu eventów

Sprzęt nagłośnieniowy Skierniewice

Nagłośnienie estradowe to bardzo ważny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy artystów, uczestników i ekip muzycznych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią idealne nagłośnienie dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, kable, głośniki i wiele innych. Z takim sprzętem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych korporacji. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy firmowe, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą niezwykłe wydarzenia i efektowne show.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego koncertu!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny istotny element każdego wydarzenia. Odpowiednio dobrane lampy stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaproponujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy fachową obsługę systemu oświetlenia, również w czasie trwania wydarzenia.

Ekrany LED na wynajem Skierniewice

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory LED najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na social media.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą wydarzeń w Skierniewicach i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu estradowego w Skierniewicach

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni technicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić szczegóły.

Poznaj nasze usługi