Obsługa techniczna imprez Pruszków

Potrzebujesz pomocy w organizacji wydarzenia na terenie Pruszkowa? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Profesjonalna obsługa imprez pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy efektowne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, festiwale, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie istotna jest niezawodna technika sceniczna i obsługa konferencji i innych wydarzeń.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące tego przedsięwzięcia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Pruszkowie

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

projektory i ekrany LED

wsparcie w planowaniu imprez

Zestawy nagłośnieniowe Pruszków

Nagłośnienie estradowe to bardzo ważny element każdego wydarzenia, od którego zależy komfort pracy artystów, uczestników i ekip muzycznych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, interfejsy audio, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim nagłośnieniem możemy dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych korporacji. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą wyjątkowe wydarzenia i niezapomniane widowiska.

 

W temacie organizacji wydarzeń nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie sceniczne na wynajem

Oświetlenie to następny niezbędny element każdego wydarzenia. Odpowiednio dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy fachową obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania konferencji.

Ekrany LED na wynajem Pruszków

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze projektory tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na media społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą wydarzeń w Pruszkowie i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej w Pruszkowie

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani technicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Odezwij się do nas, aby ustalić istotne informacje.

Poznaj nasze usługi