Obsługa techniczna imprez Tczew

Potrzebujesz wsparcia w zaplanowaniu wydarzenia w Tczewie? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w odpowiednim, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa wydarzeń pod kątem techniki scenicznej to nasz największy atut. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty sławnych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie wydarzenia, gdzie istotna jest profesjonalna technika estradowa i obsługa konferencji i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam dokładne informacje dotyczące tego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Tczewie

wynajem nagłośnienia

wynajem oświetlenia

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

pomoc w planowaniu wydarzeń

Sprzęt nagłośnieniowy Tczew

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy artystów, uczestników i zespołów muzycznych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielotysięcznej publiki.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie niezbędne części nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, interfejsy audio, głośniki i inne. Z takim nagłośnieniem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych korporacji. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują wyjątkowe produkcje i efektowne show.

 

W zakresie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane światła stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy fachową obsługę systemu świetlnego, również w czasie trwania konferencji.

Ekrany LED na wynajem Tczew

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów LED.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory LED najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są w czasie koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na social media.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą eventów w Tczewie i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej w Tczewie

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni technicy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Odezwij się do nas, żeby ustalić szczegóły.

Poznaj nasze usługi