Obsługa techniczna imprez Sierpc

Potrzebujesz wsparcia w zaplanowaniu eventu na terenie Sierpca? Interesuje Cię wynajem sprawdzonego sprzętu? Jesteś w najlepszym, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa wydarzeń pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zadbamy o profesjonalne oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych wokalistów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, festiwale, wesela, konferencje, targi i różnorodne wydarzenia, gdzie potrzebna jest niezawodna technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych wydarzeń.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Opisz nam wstępną wizję tego wydarzenia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Sierpcu

zestawy nagłośnieniowe

oświetlenie

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

pomoc w planowaniu eventów

Nagłośnienie Sierpc

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy artystów, konferansjerów i ekip muzycznych. Oferujemy, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielotysięcznej publiki.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, interfejsy audio, głośniki i wiele innych. Z takim nagłośnieniem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla luksusowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych oraz międzynarodowych korporacji. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy firmowe, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą wyjątkowe wydarzenia i niezapomniane widowiska.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie estradowe na wynajem

Oświetlenie to następny ważny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane światła stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy profesjonalną obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania imprezy.

Wynajem ekranów wielkoformatowych Sierpc

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany wielkoformatowe tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na social media.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez w Sierpcu i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Sierpca

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów i czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani pracownicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do współpracy.
Interesuje Cię to, co mamy do zaoferowania? Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Sprawdź naszą ofertę