Obsługa techniczna imprez Góra

Szukasz wsparcia w organizacji imprezy w Górze? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w dobrym miejscu, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa wydarzeń pod kątem techniki scenicznej to nasz największy atut. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie wydarzenia, gdzie potrzebna jest profesjonalna technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Górze

wynajem nagłośnienia

wynajem oświetlenia

ekrany wielkoformatowe LED

pomoc w planowaniu wydarzeń

Zestawy nagłośnieniowe Góra

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, uczestników i ekip muzycznych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie niezbędne części nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, interfejsy audio, stojaki (uchwyty, statywy) i wiele innych. Z takim sprzętem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i międzynarodowych korporacji. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują niezwykłe produkcje i efektowne widowiska.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego koncertu!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny ważny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — zapewnimy fachową obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania konferencji.

Wynajem ekranów LED Góra

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
W ofercie znajdują się:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są w czasie koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na media społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą eventów w Górze i okolicach.

Wynajem sprzętu scenicznego w Górze

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego montażem, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja eventów to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Odezwij się do nas, aby ustalić ważne informacje.

Sprawdź naszą ofertę