Obsługa techniczna imprez Pyskowice

Szukasz pomocy w zorganizowaniu eventu w Pyskowicach? Chcesz wynająć sprawdzony sprzęt? Jesteś w najlepszym, bo od lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Profesjonalna obsługa eventów pod kątem techniki scenicznej to nasz największy atut. Zadbamy o profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie potrzebna jest profesjonalna technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego eventu, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Pyskowicach

nagłośnienie

oświetlenie

projektory laserowe LED

wsparcie w planowaniu wydarzeń

Sprzęt nagłośnieniowy Pyskowice

Nagłośnienie estradowe to bardzo ważny element każdego wydarzenia, od którego zależy komfort pracy wokalistów, prelegentów i ekip wokalno-instrumentalnych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe sprawdzonych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie niezbędne elementy nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, interfejsy audio, stojaki (uchwyty, statywy) i wiele innych. Z takim sprzętem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla prestiżowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych korporacji. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują niezwykłe produkcje i efektowne show.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie sceniczne na wynajem

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego widowiska. Dobrze dobrane światła stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy profesjonalną obsługę systemu świetlnego, także w trakcie konferencji.

Ekrany LED na wynajem Pyskowice

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany LED tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na media społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą eventów w Pyskowicach i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Pyskowic

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Odezwij się do nas, żeby ustalić szczegóły.

Zobacz naszą ofertę