Obsługa techniczna imprez Tychy

Potrzebujesz pomocy w organizacji eventu na terenie Tychów? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w najlepszym, bo od lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Profesjonalna obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasza największa pasja. Zapewniamy najlepsze oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty sławnych wokalistów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i różnorodne imprezy, gdzie istotna jest niezawodna technika sceniczna i obsługa techniczna konferencji i innych imprez.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam dokładne informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Tychach

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

ekrany do projekcji przednich i wstecznych LED

pomoc w planowaniu imprez

Zestawy nagłośnieniowe Tychy

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego eventu, od którego zależy komfort pracy wokalistów, uczestników i zespołów wokalno-instrumentalnych. Oferujemy, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych instalujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla ogromnego audytorium.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twoje wydarzenie we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: procesory dźwięku, miksery dźwięku, interfejsy audio, głośniki i inne. Z takim nagłośnieniem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych firm. Obsługujemy gale, bankiety, imprezy firmowe, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują niezwykłe wydarzenia i niezapomniane widowiska.

 

W temacie organizacji wydarzeń nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny istotny element każdego wydarzenia. Odpowiednio dobrane światła stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością zaoferujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy fachową obsługę systemu świetlnego, także w czasie trwania konferencji.

Ekrany LED na wynajem Tychy

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na social media.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą imprez w Tychach i okolicznych miejscowościach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Tychów

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania organizatorów oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi wykwalifikowani fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Skontaktuj się z nami, aby ustalić istotne informacje.

Sprawdź nasze usługi