Obsługa techniczna imprez Żory

Potrzebujesz pomocy w organizacji wydarzenia na terenie Żor? Chcesz wynająć profesjonalny sprzęt? Jesteś w dobrym miejscu, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Kompleksowa obsługa eventów pod kątem techniki scenicznej to nasza największa pasja. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty znanych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie potrzebna jest niezawodna technika estradowa i obsługa konferencji i innych wydarzeń.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i nawiąż z nami współpracę. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące tego przedsięwzięcia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Żorach

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

ekrany wielkoformatowe LED

pomoc w organizacji eventów

Nagłośnienie Żory

Nagłośnienie sceniczne to bardzo ważny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy artystów, uczestników i ekip muzycznych. W swojej ofercie mamy profesjonalny system konferencyjny L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią idealne nagłośnienie dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą i profesjonalnym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie potrzebne elementy nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, wzmaczniacze, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim nagłośnieniem możemy dostosować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych korporacji. Obsługujemy gale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy jest sprawdzana na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji eventowych, które bazując na naszym sprzęcie, tworzą wyjątkowe produkcje i niezapomniane widowiska.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zaskoczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego koncertu!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny istotny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane lampy stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych kolorów? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy fachową obsługę systemu świetlnego, również w czasie trwania konferencji.

Wynajem ekranów LED Żory

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory laserowe najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy multimedialną oprawę wydarzeń, a nasze ekrany LED tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, planujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na social media.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą wydarzeń w Żorach i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Żor

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu estradowego? Istnieje wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: rodzaj, wielkość oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja wydarzeń to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni pracownicy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja imprez to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do współpracy.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Odezwij się do nas, żeby ustalić istotne informacje.

Sprawdź naszą ofertę