Obsługa techniczna imprez Sosnowiec

Szukasz pomocy w zaplanowaniu wydarzenia w Sosnowcu? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w dobrym miejscu, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych większych i tych mniejszych. Profesjonalna obsługa eventów pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zadbamy o najlepsze oświetlenie i zestawy nagłośnieniowe wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych gwiazd, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy eventy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie wydarzenia, gdzie istotna jest sprawdzona technika estradowa i obsługa konferencji i innych eventów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami. Przedstaw nam dokładne informacje dotyczące Twojego wydarzenia, a my zaproponujemy rozwiązania, które będą dopasowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Sosnowcu

sprzęt nagłośnieniowy

wynajem oświetlenia

projektory laserowe LED

pomoc w organizacji wydarzeń

Nagłośnienie Sosnowiec

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego wydarzenia, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, prelegentów i zespołów wokalno-instrumentalnych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego małe rozmiary mają ogromne możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielu słuchaczy.

Wynajmujemy i obsługujemy sprawdzony zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie potrzebne części nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, wzmaczniacze, głośniki i wiele innych. Z takim nagłośnieniem możemy dostosować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla prestiżowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych oraz znanych korporacji. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji eventowych, które korzystając z naszego sprzętu, tworzą wyjątkowe wydarzenia i efektowne show.

 

W temacie organizacji wydarzeń nic nas nie zaskoczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdy scenariusz, dlatego możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małej konferencji, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to kolejny ważny element każdego wydarzenia. Dobrze dobrane lampy stworzą wyjątkowy klimat i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z miłą chęcią zaoferujemy sprawdzone sprzęty.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych odcieni? Oczekujesz oryginalnych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — zapewnimy profesjonalną obsługę systemu oświetlenia, także w czasie trwania wydarzenia.

Ekrany wielkoformatowe na wynajem Sosnowiec

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości projektory,
– projektory LED wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są w czasie festiwali muzycznych, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na social media.
Wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się fachową obsługą eventów w Sosnowcu i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Sosnowca

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów oraz czas trwania eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni fachowcy zajmują się transportem sprzętu, jego montażem, dostosowaniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego możesz liczyć na indywidualną ofertę. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Masz pytania? Odezwij się do nas, aby ustalić szczegóły.

Poznaj naszą ofertę