Obsługa techniczna imprez Świętochłowice

Potrzebujesz pomocy w organizacji wydarzenia w Świętochłowicach? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w najlepszym, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą wszelkich imprez — tych na szeroką i mniejszą skalę. Kompleksowa obsługa wydarzeń pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy efektowne oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy wraz z obsługą. Budujemy sceny, realizujemy koncerty znanych artystów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, koncerty, wesela, konferencje, targi i wszelkie imprezy, gdzie potrzebna jest kompleksowa technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych wydarzeń.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Przedstaw nam szczegółowe informacje dotyczące tego przedsięwzięcia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i zaplanowanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika estradowa w Świętochłowicach

wynajem nagłośnienia

oświetlenie

projektory laserowe LED

pomoc w organizacji eventów

Sprzęt nagłośnieniowy Świętochłowice

Nagłośnienie estradowe to istotny element każdego eventu, od którego zależy wygoda pracy wokalistów, uczestników i zespołów wokalno-instrumentalnych. Oferujemy, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku większych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonałe nagłośnienie dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny sprzęt nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najwyższej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics wraz z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem sprawdzonych marek, obsługą oraz fachowym sprzętem sterującym, jak Grandma. Wyposażymy scenę na Twoją imprezę we wszystkie niezbędne części nagłośnienia: mikrofony, miksery dźwięku, kable, stojaki (uchwyty, statywy) i wiele innych. Z takim sprzętem możemy dopasować nasze usługi do Twoich wymagań.

Realizujemy obsługę techniki scenicznej dla prestiżowych 5* hoteli oraz dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych korporacji. Obsługujemy festiwale, bankiety, imprezy integracyjne, ale również otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność zatrudnianego wykonawcy liczy się na każdym kroku. Możemy pochwalić się projektami zrealizowanymi dla wielu agencji imprezowych, które bazując na naszym sprzęcie, organizują niezwykłe wydarzenia i niezapomniane show.

 

W temacie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego warto nawiązać z nami współpracę. Zrealizujemy nagłośnienie małego eventu, jak i wielkiego wydarzenia sportowego!

Oświetlenie sceniczne na wynajem

Oświetlenie to kolejny niezbędny element każdego widowiska. Odpowiednio dobrane światła stworzą niesamowitą atmosferę i podkreślą najważniejsze miejsca na scenie. Służymy profesjonalnym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone systemy.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Odezwij się do nas — zapewnimy kompleksową obsługę systemu oświetlenia, również w czasie trwania wydarzenia.

Wynajem projektorów i ekranów Świętochłowice

Kolejną usługą, którą możemy Ci zaoferować, jest wynajem projektorów.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory LED najwyższej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Projektory wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też prezentacji i imprez firmowych. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze projektory tworzą przeróżne formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, zajmujemy się tworzeniem transmisji online oraz na media społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, instalację, obsługę techniczną, demontaż. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez w Świętochłowicach i okolicach.

Wynajem techniki scenicznej na terenie Świętochłowic

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: rodzaj, czas i lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni fachowcy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, dostosowaniem, jak i obsługą.
Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, więc możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego zawsze jesteśmy bardzo zaangażowani. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz poznać specyfikę naszej pracy? Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Poznaj nasze usługi