Obsługa techniczna imprez Bełchatów

Szukasz wsparcia w organizacji eventu na terenie Bełchatowa? Interesuje Cię wynajem profesjonalnego sprzętu? Jesteś w dobrym miejscu, bo od wielu lat zajmujemy się obsługą różnych imprez — tych większych i tych mniejszych. Kompleksowa obsługa imprez pod kątem techniki estradowej to nasz największy atut. Zapewniamy najlepsze oświetlenie i nagłośnienie wraz z obsługą. Tworzymy sceny, realizujemy koncerty sławnych zespołów, zapewniamy ridery techniczne. Obsługujemy imprezy, festiwale, wesela, konferencje, targi i wszelkie wydarzenia, gdzie potrzebna jest kompleksowa technika estradowa i obsługa konferencji i kongresów i innych eventów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i skontaktuj się z nami. Opisz nam wstępną wizję tego przedsięwzięcia, a my zasugerujemy rozwiązania, które będą dostosowane do oczekiwanego efektu i przewidywanego budżetu.

Poznaj szczegóły

Technika sceniczna w Bełchatowie

nagłośnienie

oświetlenie

projektory laserowe LED

wsparcie w planowaniu imprez

Zestawy nagłośnieniowe Bełchatów

Nagłośnienie sceniczne to istotny element każdego eventu, od którego zależy komfort pracy wokalistów, konferansjerów i ekip muzycznych. Dysponujemy najnowszej klasy systemem konferencyjnym L-Acoustics Syva, którego niewielkie rozmiary mają wielkie możliwości. W przypadku dużych koncertów plenerowych montujemy systemy liniowe znanych firm, które zapewnią doskonały dźwięk dla wielotysięcznej publiczności.

Wynajmujemy i obsługujemy specjalistyczny zestaw nagłośnieniowy. Dysponujemy zarówno systemami konferencyjnymi najlepszej jakości, jak i systemami liniowymi jak Meyer czy L-Acoustics razem z profesjonalnymi stołami mikserskimi. Dysponujemy riderowym oświetleniem znanych marek, obsługą oraz profesjonalnym sprzętem sterującym, np. Grandma. Wyposażymy scenę na Twój event we wszystkie potrzebne części nagłośnienia: mikrofony, monitory sceniczne, wzmaczniacze, stojaki (uchwyty, statywy) i inne. Z takim nagłośnieniem jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich preferencji.

Realizujemy obsługę techniki estradowej dla luksusowych 5* hoteli i dla wielu urzędów, firm państwowych i znanych firm. Obsługujemy festiwale, oficjalne przyjęcia, imprezy integracyjne, ale także otwarcia, inauguracje oraz wydarzenia polityczne, gdzie jakość i pewność wybranego wykonawcy jest sprawdzana w najdrobniejszym szczególe. Możemy pochwalić się realizacjami dla wielu agencji imprezowych, które korzystając z naszego sprzętu, organizują niezwykłe produkcje i niezapomniane show.

 

W zakresie organizacji eventów nic nas nie zdziwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, więc możesz nam zaufać. Zrealizujemy nagłośnienie małego bankietu, jak i wielkiego festiwalu muzycznego!

Wynajem oświetlenia

Oświetlenie to następny istotny element każdego wydarzenia. Odpowiednio dobrane lampy stworzą wyjątkową atmosferę i podkreślą ważne miejsca na scenie. Służymy fachowym doradztwem i z przyjemnością zaproponujemy sprawdzone rozwiązania.
Zależy Ci na zastosowaniu różnych efektów świetlnych? Oczekujesz wyjątkowych projekcji, które stworzą efekt wow? Skontaktuj się z nami — gwarantujemy fachową obsługę systemu świetlnego, również w czasie trwania konferencji.

Ekrany LED na wynajem Bełchatów

Kolejną usługą, która znajduje się w naszej ofercie, jest wynajem ekranów wielkoformatowych.
Wynajmujemy:
– różnych wielkości ekrany do projekcji przednich i wstecznych,
– projektory laserowe wysokiej jakości z różnego rodzaju obiektywami w wersji ultra short oraz normal.
Ekrany wielkoformatowe wykorzystywane są podczas koncertów, wielkich wydarzeń sportowych czy też bankietów i konferencji. Zapewniamy wszelkie potrzebne multimedia, a nasze ekrany LED tworzą rozmaite formy multimedialne. Tworzymy animacje, reżyserujemy multimedia, tworzymy streaming video oraz transmisje na media społecznościowe.
Cena za wynajem projektora i ekranu obejmuje transport, montaż, technikę sceniczną, demontaż. Zajmujemy się profesjonalną obsługą eventów w Bełchatowie i okolicznych miejscowościach.

Wynajem sprzętu scenicznego w Bełchatowie

Od czego zależy koszt obsługi sprzętu scenicznego? Jest wiele składowych, ale najważniejsze z nich to: wymagania artystów oraz lokalizacja eventu. Pamiętaj, że organizacja imprez to wieloetapowy proces. Nasi doświadczeni technicy mogą zająć się transportem sprzętu, jego instalacją, ustawieniem, jak i koordynacją.
Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, więc możesz oczekiwać oferty dopasowanej do indywidualnych oczekiwań. Na każdym kroku pokazujemy pełen profesjonalizm, a organizacja wydarzeń to nasza pasja, dlatego wkładamy w to całe serce. Zapraszamy do kontaktu.
Chcesz skorzystać z naszych usług? Skontaktuj się z nami, żeby ustalić ważne informacje.

Zobacz nasze usługi